Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2020

| Gospodarka Aktualności

RENEX Group nawiązała współpracę partnerską z PTAK Warsaw Expo, w ramach której piąta edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu - RSC 2020 zostanie zorganizowana wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie, w dniach 3-5 listopada 2020.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2020

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – Renex Soldering Championship są dorocznym wydarzeniem branżowym, które uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych, i wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej. Organizatorem wydarzenia od samego początku jego istnienia, jest RENEX Group, która w tym roku połączyła siły z PTAK Warsaw Expo. Jak zapowiadają organizatorzy, dzięki nawiązaniu tej współpracy, dla uczestników - zarówno zawodników, jak i widzów - oznacza to jeszcze więcej emocji i atrakcji w jednym miejscu, w ramach tych najszybciej rozwijających się targów przemysłowych w Polsce.

Zawodnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach:

  • Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu - gdzie uczestnikami będą uczniowie i studenci szkół technicznych;
  • Mistrz Polski w Lutowaniu - gdzie rywalizować będą przedstawiciele firm przemysłu elektronicznego.

Na zwycięzców Mistrzostw czekają wartościowe nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń, narzędzi i wyposażenia dla elektroników, a także nagrody pieniężne.

Grupa RENEX, będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski, zapewni zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów transportu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata.

W tej formule Mistrz Polski z 2017 roku - Grzegorz Szymańczuk - zdobył tytuł Mistrza Europy.
O rejestracji i kolejnych planowanych atrakcjach w ramach wydarzenia organizatorzy będą informować na stronie wydarzenia www.rsc.zone oraz na mediach społecznościowych.

źródło: Renex

Zobacz również