EIH zawarł umowę z chińskim Yes Optoelectronics

| Gospodarka Optoelektronika

E Ink Holdings (EIH) podpisał strategiczną umowę o partnerstwie z chińską firmą Yes Optoelectronics. EIH dostarczy chińskiemu producentowi paneli LCD folie e-papierowe w celu opracowania i produkcji modułów e-papieru do różnych zastosowań, takich jak np. elektroniczne etykiety.

EIH zawarł umowę z chińskim Yes Optoelectronics

Jak zapowiedział prezes EIH - Johnson Lee - EIH i Yes Optoelectronics będą wspólnie rozszerzać zastosowania produktów e-papierowych w Internecie Rzeczy, co obejmuje inteligentne etykiety, inteligentne domy, urządzenia do noszenia, logistykę, opiekę zdrowotną, transport, oprzyrządowanie przemysłowe i komunikację bezprzewodową. Lee dodał, że w chwili, gdy aplikacje e-papierowe stały się bardziej dojrzałe, a popyt na rozwiązania e-papierowe rośnie, partnerstwo z Yes pomoże zwiększyć możliwości podaży i rozwinąć ekosystem branży e-papieru.

Yes Optoelectronics ma obecnie cztery linie produkcyjne, które mogą wytwarzać 2 miliony e-papierowych produktów miesięcznie. Firma planuje zwiększyć liczbę swoich linii produkcyjnych do 8, co pozwoli na wzrost mocy produkcyjnych do 3,6 miliona sztuk w pierwszej połowie 2021 roku.

źródło: DigiTimes

Zobacz również