Infineon rozszerza działalność franczyzową na rynek europejski

| Gospodarka Aktualności

Future Electronics posiada obecnie koncesję na sprzedaż produktów firmy Infineon w Europie, po tym jak producent półprzewodników rozszerzył umowę poza granice Azji i obu Ameryk. Dystrybutor jest również franczyzobiorcą, który na całym świecie dostarcza produkty spółki zależnej Infineona - Cypress Semiconductor.

Infineon rozszerza działalność franczyzową na rynek europejski

Porozumienie między firmami Infineon i Cypress zapewnia ujednolicenie ogólnoświatowej działalności w oparciu o jedną infrastrukturę informatyczną, w zakresie wsparcia projektowego, sprzedaży i logistyki oferowanej każdemu klientowi, niezależnie od tego, gdzie ma on siedzibę, a gdzie realizuje działalność rozwojową i produkcyjną.

- Z niecierpliwością czekamy na to, by wykorzystać rynkową pozycję Future Electronics oraz wsparcie oferowane klientom w ramach całej oferty firmy Infineon. Osiągnięcia Future Electronics z ostatnich lat, jako globalnego partnera firmy Cypress, dały nam pewność, że możemy teraz rozszerzyć franczyzę na region EMEA - powiedział Mathias Roettjes, szef działu zarządzania partnerami dystrybucyjnymi (EMEA) w firmie Infineon.

źródło: Electronics Weekly

Zobacz również