Infineon przejmuje firmę weryfikacyjną NoBug

Infineon Technologies przejął firmę NoBug Consulting zlokalizowaną w Rumunii i Serbii. Przedsiębiorstwo działa od 1998 roku i zatrudnia 120 specjalistów.

Posłuchaj
00:00

NoBug świadczy usługi weryfikacji i projektowania cyfrowych układów scalonych. Celem przejęcia jest poprawa potencjału rozwojowego Infineona w zakresie produktów do IoT i powiązanych technologii, jak ML, AI oraz komunikacja bezprzewodowa. NoBug zajmie się weryfikacją złożonych rozwiązań SoC i stanie się częścią oddziału Infineon Romania Development Centre w Bukareszcie - jednego z największych centrów badawczo-rozwojowych Infineona w Europie. Cena transakcji nie została ujawniona.

Powiązane treści
Infineon planuje dużą inwestycję w nową fabrykę w Dreźnie
TSMC obniża inwestycje o 4 mld dolarów
Infineon i Resonac rozszerzają współpracę w zakresie materiałów z węglika krzemu
Intel i MediaTek ogłosili współpracę
Grupa SK przedstawiła plany inwestycyjne do 2030 roku
Infineon i UMC rozszerzają współpracę w dziedzinie motoryzacji
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Produkcja elektroniki
Afrykańskie minerały w centrum uwagi
PCB
Standard oHFM: Nowe perspektywy dla modułów FPGA w systemach embedded
Produkcja elektroniki
Recykling ostatnią szansą dla Europy?
Komponenty
Microdis dołącza do paneuropejskiej grupy dystrybucyjnej Steliau Technology
Komunikacja
Bez IP, bez pakietów, bez luk: Zeroport stawia na sprzętową architekturę non-IP w dostępie zdalnym
Komponenty
Kingston Technology wśród najlepszych firm prywatnych w 2025 roku
Zobacz więcej z tagiem: Projektowanie i badania
Technika
Standardy badania odporności na ESD
Technika
Projektowanie układów chłodzenia w elektronice - metody obliczeniowe i symulacyjne
Technika
Chłodzenie bezwentylatorowe - radiatory i rurki cieplne

Kiedy projekt elektroniki jest „wystarczająco dobry”, a kiedy staje się ryzykiem biznesowym

W projektowaniu elektroniki bardzo łatwo wpaść w pułapkę myślenia: „działa, więc jest OK”. Układ się uruchamia, firmware odpowiada, prototyp przechodzi testy na biurku. I na tym etapie wiele zespołów uznaje projekt za „wystarczająco dobry”. O decyzjach „good enough”, presji czasu i momentach, w których inżynieria zaczyna generować straty.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów