wersja mobilna
Online: 314 Wtorek, 2018.04.24

Prezentacje

Od projektu do produktu. Kompleksowe usługi montażu kontraktowego

wtorek, 09 listopada 2010 15:16

Najlepszą reklamą naszych usług jest zadowolenie i zaufanie klientów. To ich rekomendacja poszerza stale grono naszych klientów i pozwala na tak szybki rozwój technologiczny firmy w kierunku kompleksowych usług EMS.

Projekt

Trzonem naszej oferty są usługi montażu podzespołów elektronicznych. Przykładamy wiele uwagi do tego, aby klient, który czasem nie ma własnego zaplecza inżynierów-konstruktorów, był w stanie wprowadzić na rynek swoje pomysły. Oferujemy firmom wsparcie, począwszy od schematu elektrycznego, projektu obwodu drukowanego po dobór najłatwiej dostępnych i niedrogich elementów elektronicznych. Dzięki naszej pomocy klient do minimum ogranicza koszty związane z badaniami kompatybilności elektromagnetycznej.

Logistyka

Naszym klientom proponujemy zakup kompletu materiałów wysokiej jakości, hermetycznie zamkniętych z nieodległą datą produkcji. Możliwe jest to dzięki dobrej wieloletniej współpracy z wiodącymi hurtowniami elektronicznymi oraz zaufanymi dostawcami - brokerami z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Oferujemy też obwody drukowane 1-, 2- i 4-warstwowe z krótkim terminem dostaw od polskich producentów oraz PCB wielowarstwowe z kontrolą impedancji od sprawdzonych dostawców z Azji (dla większych ilości w atrakcyjnej cenie).

Montaż SMT i THT

Realizujemy montaż elementów SMT od rozmiaru 0402 po microBGA. Dysponujemy maszynami (m.in. Assembleon, Mechatronika) o łącznej mocy produkcyjnej 30 tys. elementów na godzinę, co pozwala na montaż małych i średnich serii urządzeń. Do lutowania rozpływowego używamy bezpiecznego dla elementów 15-strefowego pieca konwekcyjnego Heller. Do realizowanych projektów zamawiamy niedrogie laserowo wycinane szablony. Oferujemy szybki montaż prototypów z wykorzystaniem dyspensera.

Oprócz montażu powierzchniowego proponujemy klientom montaż przewlekany (przede wszystkim elementy wysokonapięciowe, indukcyjne, złącza). Dotyczy to małych i średnich serii urządzeń. Każdy z etapów montażu kończy się kontrolą optyczną (cztery stanowiska inspekcyjne Mantis, w realizacji własna konstrukcja AOI). Dodatkowo oferujemy uruchomianie urządzeń, m.in. kontrolę napięć, prądów, programowanie mikrokontrolerów oraz wykonywanie finalnego testu funkcjonalnego. Na życzenie klienta opracowujemy projekt graficzny opakowania.

Mikro-automatyka
www.mikro-automatyka.pl

 

Katalog firm