Narzędzia dla elektroniki

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma RobTools jest młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku polskim, którą tworzą ludzie z 15-letnim doświadczeniem w branży elektronicznej. Firma dostarcza zaawansowane urządzenia, materiały eksploatacyjne i inne produkty do produkcji i serwisu elektroniki, jak również produkty do ogólnej produkcji przemysłowej.

Narzędzia dla elektroniki

Dobranie odpowiednich dostawców, którzy zapewniają wysoką jakość swoich produktów i terminowość dostaw oraz bezpośredni kontakt z fabrykami w wielu krajach umożliwia nam zaoferowanie bardzo korzystnych cen na materiały do produkcji.

Obsługa klienta

Zapewniamy również wsparcie techniczne oraz kompleksowe rozwiązania w odpowiednim wyborze urządzeń. Posiadamy własny magazyn, w którym trzymamy większość naszych towarów, w szczególności materiały eksploatacyjne i wyposażenie antystatyczne, w celu zapewnienia krótkich terminów dostaw oraz ciągłości dostaw.

Oferta produktów antystatycznych

RobTools ma kompleksową ofertę wyposażenia w materiały potrzebne do ochrony ESD w trakcie produkcji. W ofercie firmy znaleźć można odzież ochronną (fartuchy, spodnie, koszulki, czapki) oraz obuwie, rękawiczki. Są także krzesła, taborety i podnóżki. Drugą grupę wyrobów tworzą elementy uziemienia osobistego - opaski na rękę i paski odprowadzające ładunki przyczepiane do obuwia. Ważną część sprzedaży tworzą narzędzia i akcesoria.

W grupie tej RobTools oferuje szczotki, butelki i obcinaczki antystatyczne, wózki ESD, pudełka, artykuły biurowe ESD, stojaki ESD, a także maty antystatyczne zwykłe i w wersji antyzmęczeniowej i akcesoria uziemiające. Kompleksowa oferta obejmuje także materiały eksploatacyjne: torebki, czyściwa, chusteczki i pełną gamę preparatów chemicznych.

Oprócz materiałów firma sprzedaje przyrządy pomiarowe i testery związane z ESD: mierniki wykrywające ładunek elektrostatyczny, mierniki rezystywności powierzchniowej i rezystancji i testery uziemienia osobistego. Są też jonizatory (dmuchawy, pistolety).

Sprzęt lutowniczy i akcesoria

W ofercie firmy znajduje się kompleksowy asortyment produktów do lutowania i rozlutowywania: stacje lutownicze, zestawy serwisowe SMT i tygle lutownicze. Uzupełniają je odciągi oparów, mierniki temperatury grotów, pasty i topniki oraz stopy lutownicze.

Narzędzia i urządzenia

Oferta RobTools obejmuje także sprzęt do produkcji elektroniki, taki jak narzędzia ręczne (lupy, pinsety), wkrętarki pneumatyczne, myjki czyszczące. Sprzedajemy piece, sitodrukarki, automaty montażowe do linii SMT.

RobTools
www.robtools.pl

Zobacz również