Narzędzia dla elektroniki

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma RobTools jest młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku polskim, którą tworzą ludzie z 15-letnim doświadczeniem w branży elektronicznej. Firma dostarcza zaawansowane urządzenia, materiały eksploatacyjne i inne produkty do produkcji i serwisu elektroniki, jak również produkty do ogólnej produkcji przemysłowej.

Narzędzia dla elektroniki

Dobranie odpowiednich dostawców, którzy zapewniają wysoką jakość swoich produktów i terminowość dostaw oraz bezpośredni kontakt z fabrykami w wielu krajach umożliwia nam zaoferowanie bardzo korzystnych cen na materiały do produkcji.

Obsługa klienta

Zapewniamy również wsparcie techniczne oraz kompleksowe rozwiązania w odpowiednim wyborze urządzeń. Posiadamy własny magazyn, w którym trzymamy większość naszych towarów, w szczególności materiały eksploatacyjne i wyposażenie antystatyczne, w celu zapewnienia krótkich terminów dostaw oraz ciągłości dostaw.

Oferta produktów antystatycznych

RobTools ma kompleksową ofertę wyposażenia w materiały potrzebne do ochrony ESD w trakcie produkcji. W ofercie firmy znaleźć można odzież ochronną (fartuchy, spodnie, koszulki, czapki) oraz obuwie, rękawiczki. Są także krzesła, taborety i podnóżki. Drugą grupę wyrobów tworzą elementy uziemienia osobistego - opaski na rękę i paski odprowadzające ładunki przyczepiane do obuwia. Ważną część sprzedaży tworzą narzędzia i akcesoria.

W grupie tej RobTools oferuje szczotki, butelki i obcinaczki antystatyczne, wózki ESD, pudełka, artykuły biurowe ESD, stojaki ESD, a także maty antystatyczne zwykłe i w wersji antyzmęczeniowej i akcesoria uziemiające. Kompleksowa oferta obejmuje także materiały eksploatacyjne: torebki, czyściwa, chusteczki i pełną gamę preparatów chemicznych.

Oprócz materiałów firma sprzedaje przyrządy pomiarowe i testery związane z ESD: mierniki wykrywające ładunek elektrostatyczny, mierniki rezystywności powierzchniowej i rezystancji i testery uziemienia osobistego. Są też jonizatory (dmuchawy, pistolety).

Sprzęt lutowniczy i akcesoria

W ofercie firmy znajduje się kompleksowy asortyment produktów do lutowania i rozlutowywania: stacje lutownicze, zestawy serwisowe SMT i tygle lutownicze. Uzupełniają je odciągi oparów, mierniki temperatury grotów, pasty i topniki oraz stopy lutownicze.

Narzędzia i urządzenia

Oferta RobTools obejmuje także sprzęt do produkcji elektroniki, taki jak narzędzia ręczne (lupy, pinsety), wkrętarki pneumatyczne, myjki czyszczące. Sprzedajemy piece, sitodrukarki, automaty montażowe do linii SMT.

RobTools
www.robtools.pl