Piątek, 24 maja 2024

EMC Europe 2024

Sympozjum EMC Europe 2024 to dynamiczna platforma, na której czołowi eksperci, badacze i praktycy spotkają się, aby podzielić się swoimi najnowszymi odkryciami, wziąć udział w dyskusjach i nawiązać współpracę, która będzie napędzać dziedzinę kompatybilności elektromagnetycznej. Celem jest odkrywanie granic EMC poprzez starannie dobrany program wydarzenia obejmujący prelekcje programowe, sesje techniczne, warsztaty i samouczki. EMC Europe 2024 obejmie szeroki zakres tematów, takich jak techniki pomiarowe, elektromagnetyka obliczeniowa, zarządzanie ryzykiem elektromagnetycznym i nie tylko.

EMC Europe 2024

Wydarzenie jest okazją do prześledzenia postępu w dziedzinie kompatybilności elektromagnetycznej, wymiany pomysłów czy nawiązania współpracy. Organizatorzy liczą, że przeprowadzone dyskusje, nasuwające się spostrzeżenia oraz kontakty nawiązane podczas EMC Europe 2024 posłużą jako katalizator przełomów, które ukształtują przyszłość EMC.

Sympozjum EMC Europe 2024 odbędzie się w Brugii, w Belgii, w dniach 2-5 września 2024 r.

źródło: emceurope2024.org

Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów
Dowiedz się więcej
Przejdź do kompendium

Polecane

Nowe produkty

Zobacz również