Transfer Multisort Elektronik wchodzi na rynek brytyjski

Jeden z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych w Europie Centralnej będzie teraz poważnym branżowym konkurentem w Wielkiej Brytanii. TME działa już od 23 lat. Magazyn Electronics Sourcing wymienia wśród głównych zalet polskiego dystrybutora duże centrum logistyczne zlokalizowane w samym centrum Europy, które umożliwia firmie oferowanie wysokiej jakości usług z zachowaniem niskich marż.

Posłuchaj
00:00

TME jest firmą zorientowaną na klienta, która ma długą historię i niezmiennie duże ambicje. Skupia się głównie na dostawach produktów dla elektroniki i elektrotechniki. Elementy oferowane przez TME używane są w różnych typach urządzeń elektronicznych, automatyki przemysłowej, przyrządach pomiarowych i badawczych oraz innych instrumentach wielofunkcyjnych.

Spółka ma w ofercie 100 tys. produktów, udostępnia wielojęzyczne katalogi oraz intuicyjną stronę internetową z dużą ilością funkcji usprawniających składanie zamówień. TME obsługuje ponad 40 tys. firm z 90 krajów i wysyła niemal 2 tys. paczek dziennie. Według szacunków firma potroi w 2013 r. swoje obroty na brytyjskim rynku.

źródło: Electronics Sourcing UK

Powiązane treści
TME dystrybutorem Traco Power
Trzy nowe linie dystrybucyjne firmy Transfer Multisort Elektronik
Chińska wersja językowa strony TME
TME otwiera się na Afrykę i Bliski Wschód
TME współpracuje z Adesto
TME dystrybutorem firmy Brainboxes
TME poleca najnowszy katalog
Porównywarka produktów na stronie TME
Zmiany w zakresie pakowania i nawijania komponentów w TME
TME rozszerza ofertę dla energoelektroniki
TME rozszerza współpracę z Mean Well
TME nawiązało współpracę z Altium
TME otwiera nowe biuro w Hiszpanii
TME czempionem wśród dystrybutorów Sunon
Transfer Multisort Elektronik udostępnia katalog na 2013 r.
TME dystrybutorem Agilent Technologies
TME dystrybutorem Fischer Elektronik i ARCOL
TME umożliwia pobieranie stanów magazynowych ze swojej strony bezpośrednio do pliku
TME dystrybutorem firmy Littelfuse
Firma TME została dystrybutorem produktów firmy MOREK
TME oficjalnym dystrybutorem firmy Citizen
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2026
Zasilanie
Estońska farma PV w Luuri będzie miała magazyn energii o pojemności ponad 40 MWh
Zasilanie
Stoen zainstalował w Warszawie ponad pół miliona nowych inteligentnych liczników
Mikrokontrolery i IoT
Mouser Electronics rozszerza ofertę IoT – globalna umowa dystrybucyjna z Telit Cinterion
Produkcja elektroniki
Materiały szklane do produkcji półprzewodników zmieniają przyszłość urządzeń, procesów i łańcuchów dostaw
Komponenty
CBTG Technologie nawiązuje współpracę z Etron - nowe możliwości dla projektantów elektroniki
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Grudzień 2025
Magazyn
Listopad 2025
Informacje z firm
Grupa RENEX zaprasza na targi Evertiq EXPO Warszawa 2025

Bonding optyczny made in Poland

W świecie nowoczesnych wyświetlaczy detale mają znaczenie. Jeden milimetr kieszeni powietrznej potrafi zadecydować o tym, czy obraz na ekranie będzie zachwycał kontrastem i głębią, czy zniknie pod warstwą refleksów. Dlatego właśnie bonding optyczny – precyzyjne łączenie wyświetlacza z panelem dotykowym lub szybą ochronną – stał się symbolem jakości w projektowaniu interfejsów użytkownika. A w Polsce liderem tej technologii jest firma QWERTY Sp. z o.o., jedyny krajowy producent, który wykonuje bonding we własnej fabryce, bez podzlecania procesów za granicę.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów