RADMOR wygrał przetarg na dostawę systemu łączności TETRA dla lotniska w Kosakowie

W marcu tego roku Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo ogłosił przetarg na "Dostawę, montaż i uruchomienie cyfrowego systemu radiowego standardu TETRA". Z trzech przedstawionych propozycji zarząd gdyńskiego portu lotniczego wybrał ofertę zaproponowaną przez RADMOR tj. infrastrukturę radiową Damm TetraFlex oraz radiotelefony (doręczne, samochodowe i stacjonarne) firmy Cassidian. Umowa na realizację tego zlecenia została podpisana 25.03.2013 r.

Posłuchaj
00:00

Powiązane treści
Motorola zmodernizuje policyjny system łączności trunkingowej
Radmor ma 70 lat
Qumak dostarczy systemy meteorologiczne na lotniska wojskowe
Radmor pokaże programowalne radiostacje
Kolejny sukces radiotelefonów Radmoru
Mamy najgorszy system przetargów w UE
Ponad 1000 radiostacji Radmora w Bangladeszu
Radmor realizuje kontrakty z Bangladeszem
Radmor i Raytheon będą rozwijać polską obronę powietrzną
Radmor wygrał przetarg na system DMR
RADMOR sponsorem XI edycji konkursu "Gdyński Biznesplan"
Radmor i Centrum Techniki Morskiej beneficjentami offsetu za modernizację okrętów polskiej Marynarki Wojennej
Firma RADMOR SA wydała książkę "O sygnałach bez całek"
Radmor najbardziej innowacyjną firmą w Polsce
WB Electronics i Radmor rozpędzą technologicznie zbrojeniówkę
WB Electronics kupuje Radmor
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Projektowanie i badania
Czym jest vibe coding?
Produkcja elektroniki
Wojskowy sektor sprzętu do walki elektronicznej przyspiesza
Pomiary
3D HandySCAN EVO - rewolucja w skanowaniu 3D!
Produkcja elektroniki
Łotwa, Litwa i Estonia będą razem rozwijać półprzewodniki
Projektowanie i badania
Infineon otwiera w Austrii laboratorium aplikacji UWB
Produkcja elektroniki
NGK rozbuduje amerykański zakład wytwarzający komponenty sprzętu do produkcji półprzewodników
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Listopad 2025
Informacje z firm
Grupa RENEX zaprasza na targi Evertiq EXPO Warszawa 2025
Magazyn
Październik 2025

Koń trojański w układzie scalonym: Dlaczego europejski sektor zbrojeniowy musi uniezależnić się od chińskiej elektroniki

Współczesna geopolityka nie pozostawia złudzeń – era powszechnej globalizacji dobiegła końca, a jej miejsce zajmuje epoka strategicznej autonomii i bezpieczeństwa narodowego. W obliczu wojny za naszą wschodnią granicą oraz rosnącego napięcia na linii Waszyngton - Pekin, Europa stanęła przed koniecznością redefinicji swojego podejścia do produkcji obronnej oraz akceptacji faktu, że prawdziwe bezpieczeństwo zaczyna się nie na poligonie, ale w fabryce.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów