CSI - 25 lat na rynku!

Rok 2017 jest dla firmy CSI szczególnym czasem. W tym roku firma obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Na początku lutego 1992 roku powstała firma VMEpro, która później została przekształcona w CSI. Początki to dystrybucja komputerów przemysłowych zgodnych ze standardem magistrali VME. Obecnie CSI jest jedną z polskich firm oferujących komputery i pamięci przemysłowe, szafy, serwery i klimatyzatory oraz specjalistyczny sprzęt informatyczny dla rozwiązań wojskowych czy medycznych, wiodących na świecie marek.

Posłuchaj
00:00

Misją CSI jest dążenie do optymalizacji firmowej oferty, zgodnej z koncepcją One-Stop-Shop, przy jednoczesnym spoglądaniu w rożnych kierunkach i kreatywnym podejściu do wyzwań jakie stawia współczesny rynek. Firma nie zamyka się na konkretne branże lecz łączy rożne projekty i usługi, aby być dla klientów dostawcą kompleksowym.

Jubileusz 25-lecia jest doskonałą okazją, aby podziękować naszym Klientom i Partnerom - dzięki którym i dla których istniejemy od tylu lat. Jesteśmy wdzięczni za Waszą otwartość i zaufanie. Pragniemy nadal dzielić się z Wami naszym doświadczeniem i wspólnie dążyć do osiągania kolejnych sukcesów.

Historia przedsiębiorstwa:

  • 1992 - Powstanie firmy VMEpro.
  • 1996 - Zmiana nazwy firmy na CSI Beata Marzec.
  • 1998 - Wyodrębnienie się Działu Flash. Rozpoczęcie współpracy z firmą SanDisk.
  • 1999 - Wyodrębnienie się Działu Obudów Przemysłowych oraz Działu Technicznego.
  • 2001 - Powstanie Działu Komputerów Przemysłowych.
  • 2006 - Rozszerzenie oferty Działu Flash o produkty z branży foto i energia. Wyodrębnienie się Działu Pamięci Przemysłowych.
  • 2007 - Wyróżnienie w Rankingu Najzdrowszych Przedsiębiorstw Gazety Prawnej "Wehikuły czasu".
  • 2008 - Wyróżnienie w rankingu Najlepszych Firm Regionalnych "Gazety Bankowej". Wyróżnienie Dun&Bradstreet za wyniki 2007 r. Wyróżnienie w rankingu "Pulsu biznesu" Gazele Biznesu 2008.
  • 2009 - Wyróżnienie w rankingu "Pulsu biznesu" Gazele Biznesu 2009. Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2009. Wyróżnienie w rankingu Dun & Bradstreet Przejrzysta Firma 2009.
  • 2010 - Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2010.
  • 2012 - Rozpoczęcie wdrażania koncepcji TPiM - pełnej partycypacji w zarządzaniu. Obchody 20-lecia firmy.
  • 2013 - Przekształcenie formy prawnej firmy na spółkę cywilną. Zmiana nazwy na CSI Beata Marzec, Bogdan Marzec, Andrzej Zasucha spółka cywilna.
  • 2016 - Przekształcenie formy prawnej firmy na spółkę jawną. Zmiana nazwy na CSI B. Marzec, B. Marzec, A. Zasucha spółka jawna.
Powiązane treści
Firma CSI przeprowadziła się do nowej siedziby
Certyfikat „Przejrzysta Firma” dla CSI
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie
Trina Storage i Stiemo zbudują w krajach bałtyckich sieć potężnych magazynów energii
Projektowanie i badania
Dania chce mieć najpotężniejszy na świecie komputer kwantowy
Elektromechanika
Dold wzmacnia międzynarodową obecność - tworzy nowy oddział sprzedaży w Polsce
Projektowanie i badania
Tranzystory diamentowe odmienią elektronikę dużej mocy
Zasilanie
Nowy standard ładowania EV: EVerged i AMPECO połączą siły, by stworzyć sieć 5000 punktów w 2 lata
Aktualności
Portugalia potęgą w zakresie centrów danych?
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Lipiec 2025
Magazyn
Czerwiec 2025
Targi zagraniczne
Elmässan Stockholm 2025

Komponenty indukcyjne

Podzespoły indukcyjne determinują osiągi urządzeń z zakresu konwersji mocy, a więc dążenie do minimalizacji strat energii, ułatwiają miniaturyzację urządzeń, a także zapewniają zgodność z wymaganiami norm w zakresie EMC. Stąd rozwój elektromobilności, systemów energii odnawialnej, elektroniki użytkowej sprzyja znacząco temu segmentowi rynku. Zapotrzebowanie na komponenty o wysokiej jakości i stabilności płynie ponadto z aplikacji IT, telekomunikacji, energoelektroniki i oczywiście sektorów specjalnych: wojska, lotnictwa. Pozytywnym zauważalnym zjawiskiem w branży jest powolny, ale stały wzrost zainteresowania klientów rodzimą produkcją pomimo wyższych cen niż produktów azjatyckich. Natomiast paradoksalnie negatywnym zjawiskiem jest fakt, że jakość produktów azjatyckich jest coraz lepsza i jeśli stereotyp "chińskiej bylejakości" przestanie być popularny, to rodzima produkcja będzie miała problem z utrzymaniem się na rynku bez znaczących inwestycji w automatyzację i nowe technologie wykonania, kontroli jakości i pomiarów.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów