Longsys kupuje od Microna markę Lexar

| Gospodarka Artykuły

Firma Longsys ogłosiła, że przejęła od Microna markę Lexar oraz prawa do znaków towarowych. W czerwcu Micron zapowiadał, że zaprzestaje sprzedaży produktów marki Lexar i, że poszukuje możliwości sprzedaży całości lub części tej jednostki biznesowej. Z oferty skorzystał Longsys, który planuje dalej rozwijać i promować markę Lexar, aby rozszerzyć swoją rynkową obecność. Użytkownicy produktów Lexara mogą być pewni, że wsparcie dla nich będzie nieprzerwanie kontynuowane.

Longsys kupuje od Microna markę Lexar

Marka Lexar od dawna była kojarzona z wysokowydajnymi, niezawodnymi, wymiennymi pamięciami masowymi, zwłaszcza wśród amatorów i profesjonalnych fotografów. Globalny zasięg firmy Longsys i szeroka oferta produktów rozszerzą pozytywne postrzeganie marki Lexar na nowe segmenty rynku i regiony.

Longsys ma ponad 18 lat doświadczenia w branży pamięci flash i oferuje szeroki wachlarz produktów. Należąca do firmy marka Foresee jest powszechna w Chinach, a jej dostępność rozwija się w innych częściach globu. Longsys oferuje kompletne rozwiązania, w tym zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie, i nadal rozwija najnowsze technologie flash, takie jak 3D NAND.

Na całym świecie firma Longsys sprzedaje rocznie ponad 100 milionów produktów flash. Dzięki temu klienci Lexara będą korzystać ze strategii firmy w zakresie innowacji, stabilności, ścisłej kontroli jakości, wsparcia i usług.

Nowe, szybko rozwijające się technologie - które obejmują wideo w rozdzielczości 8K, samochodowe urządzenia typu infotainment, wirtualną rzeczywistość, a także drony i nadzór wizyjny - sprawiają, że ​​konieczne jest przechowywanie coraz większej liczby danych i obrazów przez wydajne, niezawodne i jednocześnie ​​wymienne pamięci masowe. Dzięki przejęciu niemal legendarnej marki Lexar, firma Longsys obejmuje dobrą pozycję, by w pełni wykorzystać ten rozwój.

źródło: The SSD Review