U-blox i Digi-Key rozszerzają umowę dystrybucyjną

| Gospodarka Aktualności

Firma u-blox rozszerza na cały świat umowę dystrybucyjną z Digi-Key, obejmującą dotychczas tylko region Ameryki Północnej. Teraz u-blox pojawi się na wszystkich stronach internetowych Digi-Key dostępnych na całym świecie, w tym w 80 serwisach krajowych, które prowadzą sprzedaż w 28 różnych walutach.

U-blox i Digi-Key rozszerzają umowę dystrybucyjną

Współpraca partnerska z Digi-Key rozszerzy dostępność technologii u-blox na regiony, do których firma jeszcze nie dotarła, a także sprawi, że rozwiązania te będą bardziej dostępne dla projektantów pracujących w przedsiębiorstwach średnich i start-upach. Globalny zasięg Digi-Key ułatwi zapewnienie klientom szybkiego dostępu do narzędzi deweloperskich, zestawów ewaluacyjnych i próbek produktów. U-blox liczy także na uzyskanie lepszego wglądu w to, czego oczekują klienci i jaki chcieliby mieć, do preferowanych rozwiązań, dostęp.

Dzięki zawartej umowie Digi-Key zapewni kompleksową obsługę klientom, którzy potrzebują wszelkiego rodzaju produktów służących do komunikacji komórkowej, synchronizacji czasowej, pozycjonowania czy łączności krótkiego zasięgu. Silne portfolio produktów u-blox w tych obszarach będzie również dobrze współgrać z ofertą marketingową i usługową firmy Digi-Key.

- U-blox zawsze był globalnym dostawcą i rozszerzona współpraca z firmą Digi-Key jest zgodna z taką strategią. U-blox i Digi-Key razem będą w stanie lepiej obsługiwać projekty klientów na całym świecie i zapewniać szybki dostęp do narzędzi programistycznych, kart ewaluacyjnych czy modułów, a także sprawiać, że funkcjonowanie naszych klientów będzie łatwiejsze, a nasze relacje biznesowe bardziej efektywne - powiedział Suresh Ram, prezes u-blox America.

źródło: Electronics Weekly

Zobacz również