BMW rozszerza technologiczne partnerstwo z firmą Getac

| Gospodarka Aktualności

Firma Getac dostarczy do BMW Group wytrzymałe urządzenia mobilne i rozwiązania sieciowe, które mają być wykorzystywane w działaniach badawczo-rozwojowych, produkcji, logistyce magazynowej oraz diagnostyce warsztatowej. Tajwańska firma rozszerza w ten sposób istniejące partnerstwo technologiczne, w ramach którego w ciągu ostatnich sześciu lat dostarczała producentowi samochodów sprzęt do testowania pojazdów i aplikacji.

BMW rozszerza technologiczne partnerstwo z firmą Getac

Po odnowieniu współpracy Getac otrzymał od BMW duże zamówienie na wytrzymałe notebooki i tablety z serii S410, V110, F110, A140, UX10 i T800. W celu zapewnienia rozwiązań, które spełnią złożone wymagania koncernu motoryzacyjnego, Getac poinformował, że dostosował swój sprzęt do indywidualnych potrzeb różnych grup użytkowników. W dziedzinie R&D, bezpieczeństwa i w ochronie wrażliwych danych ma to ogromne znaczenie.

Wysoką efektywność operacji logistycznych ma zapewnić wewnętrzny system kompletacji BVIS oraz przenośne komputery firmy Getac A140 z 14-calowym wyświetlaczem, wyposażone opcjonalnie w czytnik kodów i moduł RFID. Firma zapewnia, że jej sprzęt spełnia normy od IP52 po IP65, które dotyczą odporności na kurz i wodę. Są to istotne właściwości urządzeń wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym. Udział Getaca w tym segmencie stale rośnie - częściowo właśnie dzięki możliwości dostosowywania rozwiązań do indywidualnych wymagań klientów.

źródło: DigiTimes