Farnell organizuje nową edycję Winter Games

| Gospodarka Aktualności

Firma Farnell ogłosiła rozpoczęcie konkursu Winter Games, dając klientom dostęp do wyjątkowych, cotygodniowych ofert na produkty pochodzące od wiodących dostawców. Uczestnicy mogą też skorzystać z gier i każdego tygodnia wygrać atrakcyjne nagrody oraz wyjątkowe zniżki na produkty czołowych marek, w tym firm Molex, Omega i Tektronix. Konkurs potrwa do 31 stycznia 2021 r.

Farnell organizuje nową edycję Winter Games

Biorąc udział w internetowych grach, można zdobyć bony do realizacji w sklepie Amazon oraz główną nagrodę Winter Games - bon o wartości 500 funtów brytyjskich (lub jego odpowiednik w lokalnej walucie), do realizacji w sklepie Apple.

Konkurs Winter Games składa się z dwóch internetowych wyzwań: "Circuit Maker" i "Open the Box". Przez cały grudzień uczestnicy będą mieli za zadanie wybierać komponenty i uzupełniać płytkę drukowaną, zaś te osoby, które wykonają zadanie najszybciej, otrzymają nagrody. W styczniu uczestnicy będą mogli spróbować szczęścia w popularnej grze "Open the Box" i zyskać wyjątkowe zniżki. Każdego tygodnia Farnell będzie wprowadzał nowe, wyjątkowe oferty, oparte o produkty wybranych, wiodących na rynku marek, w tym firm Molex, Omega, Tektronix, Osram, Ametek i innych.

Konkurs jest dostępny dla klientów w Europie i - przez pięć tygodni - w krajach w których wręczany będzie jeden bon o wartości 25 Euro (lub odpowiednik w lokalnej walucie). Oprócz cotygodniowych nagród, klienci mogą także wygrać nagrody główne, na które składają się bony do sklepu Apple. Bony te będą miały wartość 500, 250 i 100 funtów, odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

"Circuit Maker" - pierwsze z dwóch wyzwań Winter Games, potrwa przez cały grudzień 2020 r. Następnie uczestnicy będą mogli spróbować szczęścia w konkursie "Open the Box", który potrwa do 29 stycznia 2021 r. Zwycięzcy głównych nagród zostaną ogłoszeni w lutym.

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkursu Winter Games odwiedź stronę: https://games.farnell.com/pl/home.

źródło: Farnell