Farnell poszerza ofertę o komponenty pasywne firmy KOA

| Gospodarka Komponenty

Farnell powiększa swoją ofertę komponentów pasywnych, wprowadzając do niej produkty firmy KOA Europe GmbH. KOA to renomowany producent wysokiej jakości podzespołów pasywnych przeznaczonych do stosowania w różnych branżach przemysłowych, komercyjnych oraz na rynku motoryzacyjnym. Nowy asortyment będzie dostępny już jesienią.

Farnell poszerza ofertę o komponenty pasywne firmy KOA

Klienci firmy Farnell uzyskają dostęp do elementów marki KOA, obejmujących około 1500 serii podzespołów dostępnych do nabycia z szybką dostawą wprost z europejskich magazynów. Oprócz rezystorów grubowarstwowych bogaty wybór zawiera rezystory bocznikowe i służące do pomiaru prądów, rezystory z szerokimi wyprowadzeniami, oporniki wysokonapięciowe, rezystory cienkowarstwowe oraz zabezpieczające przed nadmiernymi prądami.

Wzbogacenie oferty Farnell o produkty marki KOA sprawia, że będzie ona zawierać znacznie więcej komponentów pasywnych, dostępnych bez minimalnych wartości zamówienia, z możliwością ustalenia ceny kontraktowej oraz z elastyczną wyceną, z rezerwacją zamówień na przyszłość i w ramach zamówień zbiorczych.

Założona osiemdziesiąt lat temu firma KOA zajmuje drugą pozycję na świecie pod względem wielkości sprzedaży rezystorów scalonych.

źródło: Farnell