Farnell nawiązuje globalne porozumienie z National Instruments

| Gospodarka Aktualności

Firma Farnell została autoryzowanym dystrybutorem aparatury NI. Poszerzyła tym samym ofertę produktów o wytwarzane przez NI, sterowane programowo rozwiązania z zakresu testów i pomiarów, przeznaczone dla małych, średnich i dużych firm. NI to wiodący producent automatycznych systemów testowania, wykorzystywanych w produkcji i w kontroli jakości.

Farnell nawiązuje globalne porozumienie z National Instruments

Farnell to pierwszy partner dystrybucyjny National Instruments, który prowadzi bezpośrednią sprzedaż i wsparcie techniczne na całym świecie. Firma oferuje teraz największy i najbardziej kompletny wybór sprzętu do testowania, dostępny u dystrybutorów świadczących usługi wysokiej jakości.

Inżynierowie i przedsiębiorstwa cały czas mierzą się z wyzwaniami, związanymi z wprowadzaniem wysoce wydajnych i efektywnych produktów na rynek, mieszcząc się w coraz krótszych ramach czasowych. Aby utrzymać to tempo, klienci potrzebują szybszych i bardziej wydajnych sposobów na zdobywanie niezbędnej aparatury testowo-pomiarowej, adekwatnej do unikalnego zestawu wymagań: technicznych, finansowych, usługowych i związanych z lokalnymi warunkami. Razem, NI i Farnell, zapewniają inżynierom i przedsiębiorcom elastyczność, szybkość i wsparcie, potrzebne, aby spełniać wymagania stawiane przez klientów.

- Nowe porozumienie z jednym z najbardziej zaawansowanych na świecie producentów aparatury testowej da naszym klientom dostęp do zdecydowanie najlepszych narzędzi i systemów, które można skomponować na zamówienie - powiedział James McGregor, Global Head of Test & Tools w firmie Farnell.

źródło: Farnell