Farnell podpisuje globalne porozumienie dystrybucyjne z CUI

| Gospodarka Komponenty

Firma Farnell podpisała międzynarodowe porozumienie dystrybucyjne z CUI Inc. (CUI), aby poszerzyć kompleksowy wybór podzespołów mocy. Teraz klienci Farnella mogą wybierać spośród 780 różnorodnych rozwiązań mocy marki CUI i integrować je w swoich projektach, tworzonych na rynek konsumencki, przemysłowy, medyczny oraz na potrzeby aplikacji Internetu Rzeczy.

Farnell podpisuje globalne porozumienie dystrybucyjne z CUI

CUI to firma należąca do grupy Bel, koncentrująca się na dostarczaniu rozwiązań mocy, które spełniają wymagania techniczne i produkcyjne inżynierów-projektantów. Szeroki wybór produktów obejmuje wewnętrzne i zewnętrzne zasilacze AC/DC oraz przetwornice DC/DC, dzięki czemu oferta produktów mocy, dostępnych w firmie Farnell, została znacząco rozbudowana. CUI oferuje też kompleksowe wsparcie projektowania, a produkty firmy są bardzo łatwe w użyciu, dzięki czemu inżynierowie-projektanci otrzymują kompletny zestaw informacji i narzędzi, potrzebnych do budowania nowych projektów.

Farnell i grupa Bel utrzymują partnerskie relacje od niemal 20 lat, dostarczając klientom szereg produktów, takich jak m.in. rozwiązania magnetyczne, zasilacze, elementy zabezpieczające obwody i podzespoły połączeniowe. CUI początkowo koncentrowała się na oscyloskopach i komponentach elektromechanicznych, ale skorzystała z okazji by wkroczyć na rynek produkcji zasilaczy, co z czasem doprowadziło do stworzenia wiodącego na rynku wyboru zasilaczy AC/DC i przetwornic stałoprądowych.

źródło: Farnell