Farnell udostępnia wyjątkowe rabaty i oferty pakietowe

| Gospodarka Aktualności

Farnell oferuje klientom w całej Europie rabaty na szereg produktów znanych marek, w tym Tektronix, Omega, Omron, Rohde & Schwarz, Keysight, AMETEK i wielu innych. Do 30 kwietnia 2021 r. klienci kupujący zestawy produktów mogą również otrzymać rabat do 50%. Produkty objęte promocją będą obejmować komponenty pasywne, elektromechaniczne, złącza, płytki rozwojowe, testowe, narzędziowe i produkcyjne.

Farnell udostępnia wyjątkowe rabaty i oferty pakietowe

Przykłady promowanych produktów:

 • System monitorowania temperatury ludzkiego ciała VIRALERT 3 firmy AMETEK Land
  System ten wykorzystuje kamery termowizyjne i wizyjne do pomiaru temperatury i rozpoznawania twarzy. VIRALERT 3 skanuje obiekt w około dwie sekundy, aby umożliwić bezproblemowe monitorowanie przy wejściu do obiektu, minimalizując opóźnienia i kolejki. System jest teraz dostępny z rabatem do 25%.
 • Pakiet Advanced Power Applications Saver firmy Tektronix
  Pakiet obejmuje oscyloskop MDO34, sondy, zasilacz 2231A-30-3, multimetr cyfrowy DMM6500 i oprogramowanie KickStart. Pakiet Advanced Power Applications zapewnia 20% oszczędności w porównaniu z zakupem poszczególnych produktów.
 • Mierniki mocy PM5000 Schneider Electric
  To popularny produkt z zakresu PowerLogic, oferujący analizy jakości energii aż do 15 harmonicznej. Klienci Farnella mogą zakupić liczniki mocy z serii PM5000 z rabatem 10%.
 • Drut lutowniczy firmy Multicomp Pro
  Specjalnie opracowany bezołowiowy drut lutowniczy o średnicy 1,2 mm, dostępny wyłącznie w firmie Farnell z ograniczonym czasowo 30% rabatem.

Aby uzyskać więcej informacji i zapoznać się z pełną ofertą dostępnych rabatów, odwiedź stronę wiosennych ofert firmy Farnell.

źródło: Farnell