Farnell poszerza ofertę komponentów pasywnych o produkty pięciu marek

| Gospodarka Komponenty

Firma Farnell ogłosiła znaczne poszerzenie oferty komponentów pasywnych, dodając nowe produkty takich marek, jak YAGEO, Kemet, Murata, Wurth Electronik i Panasonic. Są to m.in. kondensatory KC-LINK marki Kemet do montażu powierzchniowego z technologią KONNEKT oraz kondensatory z serii R4Y i C700, seria rezystorów cienkowarstwowych VT marki Yageo, cewki mocy SMT firmy Wurth, kondensatory ceramiczne Muraty oraz rezystory grubowarstwowe przeciwprzepięciowe Panasonic z serii ERJ-PM8.

Farnell poszerza ofertę komponentów pasywnych o produkty pięciu marek

Przewiduje się, że rynek komponentów pasywnych w nadchodzących latach będzie się nadal rozwijał. Rosnąca popularność elektroniki użytkowej, elektroniki samochodowej i automatyki przemysłowej sprawia, że wszystkie projekty wymagają większej liczby komponentów pasywnych. Farnell dysponuje ich bogatą ofertą zapewnianą przez wiodących dostawców, co pozwala sprawnie realizować kluczowe projekty - od robotyki i Internetu Rzeczy (IoT), po pojazdy elektryczne, rozwiązania 5G i aparaturę medyczną.

Oferta komponentów pasywnych jest dostępna online z szybką dostawą, różnymi opcjami pakowania - w tym pełnymi i niepełnymi szpulami - oraz pełną zgodnością z normami przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i wojskowego, a także z gwarantowaną identyfikowalnością produktu.

źródło: Farnell