Farnell i Würth Elektronik wspólnie usprawnią łączność IoT

| Gospodarka Aktualności

Firma Farnell ogłosiła nawiązanie współpracy z Würth Elektronik (WE), mające wzmocnić korzyści płynące z wysokiej jakości komponentów RF, które odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu niezawodnej komunikacji bezprzewodowej, zarówno dla zastosowań konsumenckich, jak i przemysłowych.

Farnell i Würth Elektronik wspólnie usprawnią łączność IoT

- Kampania "WE connect dots!" powstała, aby zainspirować inżynierów projektowych do używania wysokiej jakości komponentów RF, ponieważ to właśnie one gwarantują niezawodne urządzenia o najwyższym poziomie wydajności. Warto jest zapoznać się z całą gamą wsparcia oferowanego przez Würth Elektronik, ponieważ pomaga ona w osiąganiu sukcesu - powiedział Josh Ahern, Farnell Product Segment Leader dla Würth Elektronik.

Oferta produktów Würth Elektronik obejmuje wszystkie niezbędne komponenty do urządzeń IoT, takich jak cewki indukcyjne i kondensory RF, anteny chipowe i prętowe, filtry chipowe i symetryzatory oraz złącza koncentryczne i moduły radiowe wymagane do montażu wszelkiego rodzaju interfejsów bezprzewodowych.

Anteny scalone wyróżniają się bardzo dobrą wydajnością w niewielkich konstrukcjach, w których nie ma możliwości wprowadzania dużych modyfikacji. Anteny prętowe są wydajne w zastosowaniach, w których nie ma ograniczeń związanych z ilością dostępnej przestrzeni. Doświadczeni inżynierowie projektowi mogą również wybrać anteny PCB, które doskonale sprawdzają się w zastosowaniach wymagających dużej miniaturyzacji.

Klienci mogą zamówić zestaw do dopasowywania anteny umożliwiający wybór anteny spełniającej wszystkie oczekiwania.

W przypadku filtrów i symetryzatorów firma Würth Elektronik oferuje wielowarstwowe dolno- i górnoprzepustowe filtry chipowe WE-LPF i WE-BPF wyróżniające się niską tłumiennością wtrąceniową oraz wysokim tłumieniem zaporowym z gwarantowaną charakterystyką użytkową. Wielowarstwowy symetryzator chipowy WE-BAL to symetryzator SMT o niskim tłumieniu i zbalansowanej impedancji od 50 do 200 Ω przystosowany do pracy w szerokim zakresie temperatur.

Kondensatory z gamy WE obejmują elementy MLCC wysokiej częstotliwości WCAP-CSRF o niskiej pojemności i wysokiej tolerancji, hermetycznie zamknięte kryształy WE-XTAL (zarówno modele SMT, jak i THT), oraz szeroką gamę konfigurowalnych złączy koncentrycznych.

Cewki indukcyjne RF obejmują kompaktowe lub niewielkie cewki indukcyjne RF, wielowarstwowe ceramiczne cewki indukcyjne WE-MK i cienkowarstwowe cewki indukcyjne WE-TCI, a także wysokowydajne cewki indukcyjne z rdzeniem powietrznym WE-CAIR i przystępne cenowo ceramiczne cewki indukcyjne WE-KI nawijane.

Więcej informacji na temat oferty komponentów RF i innych produktów firmy Würth Elektronik: https://uk.farnell.com/wurth-rf?ICID=I-SF_WURTH.

źródło: Farnell