Farnell rozpoczyna współpracę z Auer Signal

| Gospodarka Optoelektronika

Firma Farnell ogłosiła nawiązanie partnerstwa z producentem urządzeń sygnalizacyjnych - Auer Signal. Przedsiębiorstwa będą wspólnie dostarczać klientom zróżnicowaną gamę dźwiękowych i wizyjnych urządzeń sygnalizacyjnych o bezkonkurencyjnej jakości w branży, w tym sygnalizatorów ze światłem ciągłym, sygnalizatorów błyskowych, stroboskopów, klaksonów, brzęczyków oraz syren elektronicznych.

Farnell rozpoczyna współpracę z Auer Signal

Auer Signal od stu lat rewolucjonizuje rozwiązania do obsługi sygnalizacji, wprowadzając innowacje i utrzymując najwyższą jakość. Zespół inżynierski zajmujący się opracowywaniem i rozwijaniem produktów korzysta z nowatorskich technologii i najnowocześniejszych maszyn, by budować urządzenia sygnalizacyjne, które przewyższają standardy branżowe.

Firma koncentruje się na kosztach i wydajności, dzięki czemu klienci zawsze znajdą właściwy produkt spełniający ich wymagania. Użytkownicy mogą zatem wybrać najodpowiedniejsze dla siebie urządzenie sygnalizacyjne, nie rezygnując z wysokiej jakości i doskonałych parametrów.

- Z przyjemnością rozpoczynamy współpracę z Auer Signal, aby oferować klientom Farnella szeroką gamę najlepszych na rynku produktów. Jeśli potrzebujesz urządzenia sygnalizacyjnego do fabryki, stoczni czy innego zakładu przemysłowego, możesz liczyć na Auer Signal. Klienci firmy Farnell mogą natomiast skorzystać z idealnego połączenia innowacji, jakości i przystępnych cen na naszej platformie - powiedział Dean Stevens, Product Segment Leader, Global Automation and Control, Farnell.

źródło: Farnell