Farnell zawarł umowę dystrybucyjną z Superior Sensor Technology

| Gospodarka Aktualności

Superior Sensor Technology jest pionierem w dziedzinie czujników ciśnienia dostosowanych do konkretnych zastosowań na rynku medycznym, przemysłowym i HVAC. Najnowocześniejsze czujniki zapewniają wyższą dokładność i możliwości specyficzne dla aplikacji od razu po wyjęciu z pudełka.

Farnell zawarł umowę dystrybucyjną z Superior Sensor Technology

Inżynierowie często stają przed wyzwaniem znalezienia konfigurowalnych systemów czujników ciśnienia przeznaczonych do konkretnych potrzeb. Produkty Superior Sensor oparte są na autorskiej architekturze NimbleSense, która zamienia czujnik ciśnienia we w pełni zintegrowany moduł łączący czujnik MEMS z dodatkowymi obwodami i oprogramowaniem. Architektura NimbleSense zapewnia rozwiązania zgodne ze specyficznymi wymaganiami, dzięki czemu jest dla inżynierów opcją bardziej wydajną i opłacalną.

- Nasza podstawowa technologia charakteryzuje się imponująco niskim poziomem szumów, zapewniając wyższą dokładność. Dzięki integracji zaawansowanych funkcji, takich jak sterowanie w pętli zamkniętej, przełącznik ciśnienia, filtr zaporowy i zaawansowane filtrowanie cyfrowe, nasze czujniki eliminują potrzebę korzystania z zewnętrznych projektów. Klienci mogą również korzystać z programowalnych funkcji, takich jak filtrowanie przepustowości i zmienne zakresy ciśnienia, co pozwala na dalszą optymalizację czujników ciśnienia - mówi Anthony Gioeli, wiceprezes ds. marketingu w Superior Sensor Technology.

Superior Sensor Technology oferuje specjalistyczne czujniki ciśnienia dla różnych branż, w tym HVAC, do zastosowań przemysłowych, do wentylatorów medycznych, urządzeń CPAP do bezdechu sennego, spirometrów i UAV.

źródło: Farnell