Powstała strona poświęcona projektowaniu, budowaniu oraz konserwacji

| Gospodarka Aktualności

Firma Farnell ogłosiła start nowej strony, która ma wspierać projektantów, producentów OEM i klientów przemysłowych na każdym etapie cyklu życia produktu, od koncepcji po konserwację. Pomoże oszczędzić czas i pozwoli osiągnąć wydajność operacyjną klientom z różnych branż.

Powstała strona poświęcona projektowaniu, budowaniu oraz konserwacji

Dzięki ponad 13 tys. zestawów do projektowania i płytek ewaluacyjnych, klienci mogą zapoznać się z najnowszymi technologiami czołowych dostawców z całego świata. Farnell poszerza asortyment o ponad 5 tys. nowych produktów miesięcznie. Firma oferuje komponenty, takie jak półprzewodniki, części elektromechaniczne, przewody i złącza czy sprzęt oraz akcesoria do tworzenia produktów. Dostępność produktów od ponad 2 tys. producentów sprawia, że w jednym miejscu znaleźć można wszystko co jest potrzebne, oszczędzając czas i zasoby. W zakresie konserwacji i napraw klienci znajdą rozwiązania obejmujące automatykę i sterowanie, materiały eksploatacyjne oraz testy i narzędzia przemysłowe, które pomagają poprawić wydajność operacyjną oraz bezpieczeństwo.

- Farnell wyróżnia wyjątkowa oferta dostępnych na stanie produktów zaspokajających wszelkie potrzeby sektorów OEM i EMS. Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług obejmujących komponenty elektroniczne i rozwiązania niezbędne w całym cyklu życia produktu. Ta strona będzie cennym wsparciem dla wszystkich klientów, w szczególności producentów OEM i klientów przemysłowych, zapewniając im dostęp do szerokiego asortymentu produktów oraz zasobów technicznych - mówił Cliff Ortmeyer, Global Head of Technical Marketing w firmie Farnell.

Serwis dostępny jest pod adresem https://uk.farnell.com/design-build-maintain#undefined.

źródło: Farnell