Farnell i Mean Well współpracują w dziedzinie zasilania

| Gospodarka Zasilanie

Farnell ogłosił nawiązanie bezpośredniego partnerstwa z firmą Mean Well - czołowym producentem zasilaczy. Współpraca umożliwi Farnellowi dostarczanie klientom wielu rozwiązań w zakresie zasilania, zaprojektowanych z myślą o ich specyficznych potrzebach. Niezawodne i wydajne zasilacze Mean Well są wykorzystywane w automatyce przemysłowej, telekomunikacji, sprzęcie medycznym i oświetleniu LED.

Farnell i Mean Well współpracują w dziedzinie zasilania

Farnell oferuje teraz rozwiązania Mean Well, które obejmują przetwornice DC–DC, przetwornice AC/DC, przetwornice do montażu na szynie DIN, przetwornice z zamkniętym wyjściem, sterowniki LED i wiele innych.
Najpopularniejsze rodziny produktów Mean Well obejmują:

  • serię SLD-150, czyli ultracienki i niskoprofilowy sterownik LED, który nadaje się do zastosowań związanych z oznakowaniem i oświetleniem dekoracyjnym. Charakteryzuje się klasą II/2 (obudowa z tworzywa sztucznego) oraz izolowaną konstrukcją, a także SELV i izolowanym obwodem dla dodatkowego bezpieczeństwa. Seria SLD jest dostępna w modelach wyjściowych 12 V/24 V i 56 V, i ma szeroki regulowany zakres prądu, a także stałą moc, dzięki czemu łatwo jest znaleźć odpowiedni sterownik do konkretnych potrzeb.
  • serię HDR-30 - ekonomiczny, ultrapłaski zasilacz DIN o mocy 15-36 W, mający korpus o szerokości 35 mm, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Urządzenie nadaje się do zastosowań domowych, ma plastikową obudowę zaprojektowaną w celu zapobiegania zagrożeniom elektrycznym.
  • serię IRM-20, która wyróżnia się uniwersalnym zakresem wejściowym 86-305 VAC, kompaktowym rozmiarem płytki PCB, zgodnością z klasą B i klasą II, pełnym zalaniem zapewniającym odporność na wibracje oraz wysoką wydajnością przy wyjątkowo niskim zużyciu energii bez obciążenia.

źródło: Farnell