Farnell został autoryzowanym dystrybutorem amerykańskiej firmy E-Switch

| Gospodarka Aktualności

Farnell podpisał nowe porozumienie dystrybucyjne z producentem wysokiej jakości przełączników elektromechanicznych - firmą E-Switch, umożliwiając klientom w regionach EMEA i APAC zakup pełnej gamy jej produktów z jednego źródła. Firma E-Switch ma siedzibę w Minneapolis, w stanie Minnesota. Od 1979 roku dostarcza przełączniki na rynek przemysłowy, elektroniczny, medyczny, audiowizualny, AGD i oprzyrządowania.

Farnell został autoryzowanym dystrybutorem amerykańskiej firmy E-Switch

E-Switch dysponuje jedną z najszerszych ofert przełączników na rynku, w tym przełączniki dotykowe, kołyskowe, przyciskowe, wandaloodporne, pojemnościowe, detektorowe, DIP, z blokadą kluczykową, nawigacyjne, obrotowe, obrotowe DIP, suwakowe, migowe, uchylne, bistabilne i spustowe. Dodanie produktów E-Switch do portfolio komponentów elektromechanicznych Farnella zapewnia łatwy dostęp do kilku tysięcy opcji przełączników do zastosowań w przemyśle, elektronice użytkowej, sprzęcie AGD i komercyjnym, medycynie i opiece zdrowotnej, telekomunikacji, serwerach czy transporcie. Wiele przełączników E-Switch można dostosować do konkretnych wymagań, a rocznie pojawia się od 9 do 12 nowych produktów.

Oprócz przełączników elektromechanicznych, E-Switch udostępnia dokumentację pisemną i wideo, karty danych produktów oraz certyfikaty, zapewniając najbardziej aktualne informacje o oferowanych modelach.

źródło: Farnell

Zobacz również