Farnell zwiększa ofertę produktów Toshiby

| Gospodarka Aktualności

Farnell wzmocnił partnerstwo z firmą Toshiba Electronics Europe GmbH, dzięki czemu wybór produktów marki Toshiba wzrośnie w pierwszym etapie do 800 komponentów, a w 2023 roku – do ponad 1000 podzespołów. Porozumienie uwzględnia wymagania klientów ukształtowane przez niedawną pandemię oraz rynkowe niedobory układów półprzewodnikowych.

Farnell zwiększa ofertę produktów Toshiby

Rozszerzona oferta będzie koncentrować się na wiodących na rynku układach optoelektronicznych Toshiby, w tym na przekaźnikach, a także na niskiej i wysokiej mocy MOSFET-ach, dyskretnych tranzystorach IGBT oraz małosygnałowych diodach i tranzystorach. W ofercie znajdą się też regulatory napięcia i układy logiczne oraz podzespoły przeznaczone do tworzenia systemów sterowania.

- Farnell od wielu lat z powodzeniem współpracuje z Toshibą, a teraz nastąpił dobry moment, by rozszerzyć naszą ofertę o nowe podzespoły tej uznanej marki. Nasi klienci mogą już skorzystać z większej dostępności produktów Toshiby oraz z szybkiego dostępu do świeżo wprowadzanych na rynek technologii. Nowe porozumienie wzmacnia relacje pomiędzy Toshibą, Farnellem i grupą Avnet - mówi Simon Meadmore, Vice President of Product and Supplier Management w firmie Farnell.

Toshiba opracowuje, produkuje i dostarcza szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań półprzewodnikowych na potrzeby rynku motoryzacyjnego, przemysłowego, Internetu Rzeczy, sterowania ruchem, telekomunikacji, sieci, a także urządzeń konsumenckich i sprzętu AGD. Firma specjalizuje się w projektowaniu systemów mocy i w rozwiązaniach sterowania ruchem.

źródło: Farnell

Zobacz również