Keysight prezentuje serię podcastów o tematyce aparatury kontrolno-pomiarowej

| Gospodarka Pomiary

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, opublikował dziś czwarty odcinek swojej nowej serii podcastów, zatytułowanej "The Innovation Experts". W odcinku wystąpili przedstawiciele głównego producenta aparatury kontrolno-pomiarowej, firmy Keysight Technologies. W serii tej omawiane są sposoby, w jakie aparatura kontrolno-pomiarowa wspiera innowacje i pomaga w rozwijaniu nowych produktów, w szeregu różnorodnych, rzeczywistych aplikacji. Każdy z odcinków serii dostarcza wskazówek cennych dla klientów, inżynierów i innych profesjonalistów z branży elektroniki, którzy chcą być na czasie z najnowszymi trendami, wyzwaniami, produktami, narzędziami i zastosowaniami.

Keysight prezentuje serię podcastów o tematyce aparatury kontrolno-pomiarowej

W najnowszym odcinku prezentowany jest przewodnik po aparaturze kontrolno-pomiarowej. Autorzy skoncentrowali się na funkcjach i cechach, które mają obecnie istotne znaczenie podczas nabywania sprzętu. Mike Hoffman, Product Manager w firmie Keysight Technology, odpowiadający za oscyloskopy ze środkowego segmentu cenowego, wraz z Cliffem Ortmeyerem, piastującym funkcję Global Head of Technical Marketing and Solutions Development w firmie Farnell, podają praktyczne wskazówki, które pomogą nabywcom odróżnić tani sprzęt od tego najwyższej klasy. Bazując na ofercie produktowej firmy Keysight, Mike Hoffman opowiada, w jaki sposób aparatura ewoluuje, by spełniać najnowsze wymagania technologiczne klientów, zarówno te obecne, jak i przyszłe.

Nowe odcinki serii "The Innovation Experts" są udostępniane co kilka tygodni. Podcast porusza tematy związane z aparaturą kontrolno-pomiarową, ułatwiając wdrażanie nowych rozwiązań, zarówno małym startupom, jak i dużym organizacjom. Wszystkie dotychczasowe odcinki są dostępne do wysłuchania w nowym serwisie internetowym Technical Resources Hub firmy Farnell.

źródło: Farnell

Zobacz również