Infineon rozszerza działalność w Indonezji

Firma Infineon Technologies ogłosiła, że rozszerza swoją działalność w Indonezji poprzez zakupienie przez spółkę zależną nieruchomości w mieście Batam, od spółki PT Unisem należącej do Unisem Group.

Posłuchaj
00:00

Nieruchomość położona w pobliżu istniejącego zakładu produkcyjnego Infineona obejmuje zakłady, które po uruchomieniu podwoją powierzchnię produkcyjną firmy. Rozpoczęcie produkcji planowane jest na rok 2024. Rozbudowa obiektu w Batam jest częścią długoterminowej strategii inwestycyjnej firmy Infineon, która przewiduje finansowanie w wysokości około 2,4 mld euro (2,6 mld dolarów) w obecnym roku podatkowym - 2022.

Źródło: DigiTimes

Powiązane treści
Infineon zainwestuje 2 mld euro w produkcję SiC i GaN
Infineon planuje dużą inwestycję w nową fabrykę w Dreźnie
Apple uruchamia produkcję w Indiach
Infineon i Resonac rozszerzają współpracę w zakresie materiałów z węglika krzemu
Amerykańskie firmy z ponad 50% udziałem w rynku IC
Infineon i UMC rozszerzają współpracę w dziedzinie motoryzacji
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Produkcja elektroniki
NVIDIA zapisuje się w historii z wyceną rynkową na poziomie 4 bilionów dolarów
Komunikacja
Arrow Electronics polskim dystrybutorem rozwiązań Cohesity w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania danymi
Komunikacja
Według BBC sztuczna inteligencja niszczy Internet
Projektowanie i badania
TAITRA uruchamia konkurs "Go Healthy with Taiwan"
Pomiary
Rohde & Schwarz przejmuje ZES ZIMMER Electronic Systems GmbH i rozszerza ofertę urządzeń testowo-pomiarowych
Produkcja elektroniki
Indie stawiają na usługi OSAT
Zobacz więcej z tagiem: Produkcja elektroniki
Gospodarka
NVIDIA zapisuje się w historii z wyceną rynkową na poziomie 4 bilionów dolarów
Seminarium
Webinar: EN 18031 - nowe obowiązki producentów elektroniki
Gospodarka
Indie stawiają na usługi OSAT
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów