Distrelec został dystrybutorem roku

Firma Distrelec, będąca dystrybutorem komponentów elektronicznych i technicznych, zdobyła pierwsze miejsce w czterech kategoriach w plebiscycie "Dystrybutor Roku" w Monachium. Te prestiżowe nagrody przyznawane są najlepszym dystrybutorom w Niemczech. Ogólny postęp i osiągnięcia firmy zostały docenione w kategorii "Dystrybutor online" oraz w trzech oddzielnych kategoriach nagród specjalnych - "Łańcuch dostaw", "Zrównoważony rozwój" i "Cyfryzacja".

Posłuchaj
00:00

Nagroda w kategorii "Łańcuch dostaw" jest wyrazem uznania dla osiągnięć firmy w zakresie wydajności łańcucha dostaw oraz jej podejścia do zarządzania zapasami, niezawodności i terminowości realizacji zamówień. Pierwsze miejsce w kategorii "Zrównoważony rozwój" świadczy o zaangażowaniu w doskonalenie swojej działalności i wdrażanie coraz bardziej ekologicznych procesów. Awans na miejsce pierwsze w kategorii "Cyfryzacja" - z trzeciego w ubiegłorocznej edycji konkursu - podkreśla postęp dokonany dzięki inicjatywie "Powrót do cyfrowej przyszłości".

Źródło: Distrelec

Powiązane treści
Elfa Distrelec powiększa europejską ofertę aparatury pomiarowej
Elfa Distrelec - pół wieku rozwoju
Elfa Distrelec rozszerza portfolio o układy japońskiej firmy Torex
RS Group przejmuje firmę Distrelec za 323 mln funtów
Aurelius przejmuje od Dätwylera jednostki Distrelec i Nedis
Elfa Distrelec udostępnia klientom trójwymiarowe modele komponentów
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Sojusz SK hynix i Applied Materials. Centrum EPIC za 5 mld USD przyspieszy rozwój pamięci HBM
Projektowanie i badania
Creotech Instruments otwiera krakowskie biuro w KPT. To strategiczny krok dla polskiej branży kosmicznej
Produkcja elektroniki
Europa potrzebuje nowej geopolityki w sprawie półprzewodników
Produkcja elektroniki
XTPL wchodzi na Tajwan. Strategiczne partnerstwo z Manz Asia w obszarze półprzewodników
Optoelektronika
Nvidia przeznaczy 4 mld dolarów na rozwój fotoniki dla centrów danych AI
Projektowanie i badania
Kiedy zły kod zaczyna być lepszy niż dobry?
Zobacz więcej z tagiem: Aktualności
Gospodarka
ACTE zmienia nazwę na Elpress Polska
Gospodarka
Alphabet wyda na sztuczną inteligencję 185 mld dolarów
Informacje z firm
Grupa RENEX wsparła 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak wózek do drukarki 3D może wpłynąć na komfort pracy z technologią druku trójwymiarowego?

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii druku 3D rośnie zainteresowanie nie tylko samymi urządzeniami, ale także dodatkowymi akcesoriami i meblami pod drukarki. Jednym z elementów, który może znacząco poprawić wygodę i efektywność pracy z drukarką 3D, jest specjalistyczny wózek.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów