Elfa Distrelec rozszerza portfolio o układy japońskiej firmy Torex

| Gospodarka Aktualności

Europejski dystrybutor elektroniki i komponentów elektronicznych rozszerza portfolio o produkty japońskiego specjalisty w zakresie układów scalonych małej mocy - Torex. Grupa ta specjalizuje się w opracowywaniu analogowych układów scalonych CMOS. Oferowane komponenty cechuje niski pobór mocy i niewielkie wymiary. Układy Torex znajdują zastosowannie m.in. w przemyśle, automatyce, pojazdach elektrycznych, IoT i elektronice noszonej.

Elfa Distrelec rozszerza portfolio o układy japońskiej firmy Torex

W sklepie internetowym Elfy Distrelec pojawiło się ok. 400 różnych produktów Torex. Już teraz można zamawiać dyskretne półprzewodniki i układy scalone - mikrokonwertery DC/DC, regulatory napięcia LDO i przełączniki dystrybucji mocy.

Distrelec Group, do której należy Elfa Distrelec, jest głównym dystrybutorem internetowym komponentów elektronicznych i technicznych w sektorze B2B. Zatrudnia około 500 pracowników. Oprócz głównych rynków zbytu w Szwajcarii i w Szwecji zajmuje silną pozycję rynkową w 17 krajach europejskich. Elfa Distrelec oferuje produkty z zakresu konserwacji, napraw i eksploatacji, a także asortyment dla klientów biznesowych.

źródło: Distrelec