Firma Elfa Distrelec została uznana za jednego z najlepszych dystrybutorów w Europie

| Gospodarka Aktualności

Elfa Distrelec została umieszczona na europejskiej liście doskonałości biznesowej "Ones to Watch" opublikowanej przez organizatorów European Business Awards (EBA), jednego z największych i najdłużej trwających konkursów biznesowych na świecie. Firma stanowi przykład wyjątkowych osiągnięć w jednej z 18 kategorii tego konkursu - Zaangażowanie klienta i rynku z obrotem 150 M+ EUR.

Firma Elfa Distrelec została uznana za jednego z najlepszych dystrybutorów w Europie

Listy "Ones to Watch" dla wszystkich krajów Europy można znaleźć pod adresem www.businessawardseurope.com. Przedsiębiorstwa znajdujące się na liście pochodzą ze wszystkich sektorów - od produkcji i handlu detalicznego, do rolnictwa i technologii - oraz reprezentują biznes dowolnych rozmiarów - od przedsiębiorstw rozpoczynających działalność gospodarczą, po obracające miliardami euro.

Firma Elfa Distrelec będzie miała teraz szansę rywalizować w jednej z 18 kategorii tegorocznych nagród European Business Awards, by zostać zwycięzcą krajowym. Gala finałowa odbędzie się w grudniu bieżącego roku. Konkurs European Business Awards jest organizowany już po raz dwunasty. W zeszłym roku wzięło w nim udział ponad 111 tys. przedsiębiorstw z 34 krajów. Sponsorzy i partnerzy wydarzenia to Inflexion, Germany Trade & Invest oraz PR Newswire.

źródło: Elfa Distrelec

Zobacz również