Elfa Distrelec mianuje Steve'a Herda na stanowisko dyrektora generalnego

| Gospodarka Aktualności

Firma Elfa Distrelec, dystrybutor elektroniki oraz rozwiązań z dziedziny automatyzacji i pomiarów w Europie, poinformowała, że nowym dyrektorem generalnym mianowany został Steve Herd. Obejmie on stanowisko już 2 września 2019 r.

Elfa Distrelec mianuje Steve'a Herda na stanowisko dyrektora generalnego

Steve Herd odegrał zasadniczą rolę w rozwoju oraz budowaniu sukcesu firmy Elfa Distrelec, gdzie pracuje od 2015 r. Na swoim ostatnim stanowisku - dyrektora ds. propozycji wartości dla klienta i oferty produktowej - zainicjował bardziej wydajną i skuteczną wewnętrzną strukturę komunikacji oraz procesów. Neil Harrison, dyrektor generalny oddziału TeCo firmy Datwyler, podkreśla, że dzięki ponad 22 latom doświadczenia w dystrybucji komponentów, Steve Herd doskonale poradzi sobie na nowym stanowisku.

- Przez ostatnie 4 lata widziałem, jak firma Elfa Distrelec radziła sobie z wyzwaniami i pokonywała przeszkody na drodze do sukcesu, zachowując pozycję lidera w branży dystrybucji komponentów oraz rozwiązań technologicznych. Przed nami ambitne cele do zrealizowania, ale dysponujemy odpowiednimi zasobami, platformami oraz personelem, aby je osiągnąć. Na pewno nadal będziemy dostarczać klientom produkty, narzędzia i wsparcie, jakich potrzebują - powiedział Steve Herd.

źródło: Elfa Distrelec