Firma Distrelec największym dystrybutorem Siemensa w Europie

| Gospodarka Aktualności

Distrelec, jeden z wiodących dostawców technologii oszczędzających energię i czas, poszerzył znacznie ofertę produktów jednego z największych przemysłowych przedsiębiorstw produkcyjnych w Europie - firmy Siemens, światowego lidera w zakresie elektryfikacji, automatyzacji i cyfryzacji we wszystkich sektorach przemysłu. Porozumienie między firmami umożliwi współdziałanie specjalistów z różnych sektorów w zakresie systemów zasilania i transmisji, a także automatyzacji i sterowania.

Firma Distrelec największym dystrybutorem Siemensa w Europie

- Obecnie, gdy w asortymencie produktów firmy Siemens znajduje się ponad 4000 pozycji, firma Distrelec stała się jednym z największych dystrybutorów tej marki w całej Europie. Obszerne uzupełnienie oferty produktów Distrelec jest owocem potrzeb naszej rozbudowanej sieci profesjonalistów branżowych, inżynierów, techników kontrolerów i innowatorów, poszukujących rozwiązań technologicznych do indywidualnych projektów - powiedział Steve Herd, dyrektor działu ofert i zarządzania produktem w firmie Distrelec.

- W rozbudowanym asortymencie produktów oferowanych przez Distrelec znalazły się najlepiej rotujące bezpieczniki automatyczne, moduły rozłączania przełączników i akcesoria Siemens. Nowe produkty, przeznaczone do różnych zastosowań i przypadków użycia, umożliwią ekspertom pracującym m.in. w branżach automatyki, przemysłu 4.0, robotyki i konserwacji zaopatrzenie się we wszystkie niezbędne produkty z asortymentu marki Siemens w jednym miejscu - mówił Dominik Bolt, krajowy kierownik ds. dystrybucji w firmie Siemens.

źródło: Distrelec