Elfa Distrelec powiększa europejską ofertę aparatury pomiarowej

Elfa Distrelec - marka handlowa RS Group, globalnego dostawcy produktów i usług - rozszerza ofertę przyrządów testowych i pomiarowych Keysight Technologies. Produkty będą teraz dostępne dla klientów w całej Europie. Nowy asortyment wzmacnia ofertę w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej, zapewniając technikom, inżynierom i edukatorom dostęp do najwyższej jakości urządzeń.

Posłuchaj
00:00

Keysight Technologies ma w portfolio wysokiej jakości przyrządy, oprogramowanie i usługi. Rozszerzona oferta obejmuje wysokowydajne oscyloskopy, generatory sygnałów, zaawansowane przyrządy i komponenty RF oraz oprogramowanie, dzięki czemu liczba produktów dostępnych za pośrednictwem Elfy Distrelec podwoiła się - do ponad 45 tys. opcji.

Dostępne w Elfie Distrelec są teraz między innymi oscyloskopy serii EXR, które obsługują częstotliwości do 6 GHz na wszystkich ośmiu kanałach i wyposażone są w siedem zintegrowanych urządzeń oraz sprzętową akcelerację wykresów. Dodatkowo oferują możliwość rozbudowy i aktualizacji. Godnym uwagi urządzeniem jest również FieldFox C – najnowsza wersja lekkiego i wytrzymałego ręcznego analizatora RF. Wskazane propozycje dopełniają rozszerzenia dostępnego oprogramowania, dostosowane do nowych i istniejących przyrządów.

Źródło: Elfa Distrelec

Powiązane treści
Distrelec został dystrybutorem roku
Elfa Distrelec - pół wieku rozwoju
Elfa Distrelec rozszerza portfolio o układy japońskiej firmy Torex
RS Group przejmuje firmę Distrelec za 323 mln funtów
Keysight InfiniiVision – jak wybrać właściwy oscyloskop?
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie
Infineon rozszerza ofertę modułów mocy EasyPACK CoolGaN dla aplikacji wysokonapięciowych
Aktualności
Już za tydzień Warsaw Industry Automatica 2025
Aktualności
Nowa wizja transformacji cyfrowej – COCUS i Panasonic
Produkcja elektroniki
Popyt na sprzęt do produkcji wyznacznikiem stanu branży
Zasilanie
Nowy moduł Semikron Danfoss z tranzystorami ROHM 2kV SiC MOSFET zwiększa wydajność systemów solarnych SMA
Projektowanie i badania
IQM zainstaluje pierwszy w Polsce komputer kwantowy
Zobacz więcej z tagiem: Aktualności
Gospodarka
Już za tydzień Warsaw Industry Automatica 2025
Gospodarka
Nowa wizja transformacji cyfrowej – COCUS i Panasonic
Gospodarka
Bezpieczeństwo produktów - nowe przepisy
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów