Renex oferuje niestandardowe projekty na zlecenie klienta

| Prezentacje firmowe Projektowanie i badania

Indywidualne dostosowanie produktów staje się coraz bardziej popularne w przemyśle. Grupa RENEX staje naprzeciw oczekiwaniom klienta, oferując realizację spersonalizowanych projektów. Może to obejmować produkcję mebli, maszyn, urządzeń lub narzędzi o nietypowych wymiarach, kształtach, właściwościach czy funkcjonalnościach. Może to obejmować także dostosowanie stworzonego już programu czy optymalizację procesów na życzenie.

Renex oferuje niestandardowe projekty na zlecenie klienta

Przemysł w ciągu ostatnich lat ewoluował. Rynek oparty na automatyzacji procesów coraz częściej oczekuje od przedsiębiorców indywidualizacji oferowanych produktów oraz usług. Zwracanie uwagi na personalizację i realizację projektów niestandardowych jest niezwykle ważne w kwestii konkurencyjności rynkowej. Przedsiębiorstwa, które rozwijają swoje kompetencje w tym zakresie, mogą zyskać przewagę nad konkurencją i zwiększyć swoje zyski. Klienci zaś zyskują możliwość posiadania produktów lub usług dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb i preferencji, co zwiększa ich zadowolenie i lojalność wobec marki.

Niestandardowe projekty standardem obsługi

Niestandardowe realizacje w przemyśle wymagają od przedsiębiorstw elastyczności, innowacyjności i wysokiej jakości procesów produkcyjnych, ponieważ muszą one dostosować swoją produkcję do indywidualnych potrzeb i zamówień klienta. Nie wszystkie firmy są w stanie wyjść do klienta z indywidualnymi produktami i usługami. Powodem takiego stanu jest fakt, iż najdroższe w takim procesie jest projektowanie, przygotowanie produkcji, czyli programowanie, zakup odpowiednich narzędzi i wyprodukowanie pierwszej sztuki.

Grupa RENEX jest jednym z nielicznych przedsiębiorstw, które jest w stanie dostosować produkty i usługi pod względem technicznym, funkcjonalnym i estetycznym. Zapewnia kompleksową obsługę, począwszy od wstępnego projektu, aż po dostarczenie produktu pod wskazany adres, wraz z jego uruchomieniem oraz przeszkoleniem personelu.

Proces zamówienia i realizacja projektu

Proces zamówienia rozpoczyna się od złożenia zapytania przez klienta. Jest to możliwe poprzez formularz kontaktowy na stronie https://reeco.info/projekty-indywidualne/ bądź przez bezpośredni kontakt z doradcami techniczno-handlowymi. Klienci mają możliwość złożenia wstępnego szkicu projektu, jak również przekazania informacji na temat oczekiwanych parametrów, m.in. wysokości, szerokości, nośności czy koloru zamawianego produktu.

Po akceptacji, uzupełnieniu niezbędnych informacji oraz weryfikacji zdolności produkcyjnych powstaje projekt końcowy oraz dokumentacja, które przekazywane są do parku maszynowego znajdującego się w centrali Grupy RENEX, w którym następuje realizacja projektu. Ostatnim etapem jest kontrola jakości produktu, spakowanie i wysłanie go do klienta.

W przypadku bardziej skomplikowanych konstrukcji firma dokonuje wstępnego montażu, czyli próbnego złożenia pierwszej sztuki produktu. Przy realizacji zamówień związanych z automatyzacją wszystkie prace związane ze wstępnym uruchomieniem oraz testami maszyn wykonywane są w siedzibie grupy RENEX. Klienci mają również możliwość wglądu w proces produkcyjny, dzięki czemu mają pewność, że projekt zostanie wykonany zgodnie z ich oczekiwaniami.

RENEX oferuje kompleksowe wsparcie również po realizacji. Doradcy są w stałym kontakcie z klientami na temat ich doświadczeń bądź realizacji kolejnych zleceń.

Zobacz również