Renex został dystrybutorem Arcadii

| Gospodarka Aktualności

Grupa Renex poinformowała o nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z firmą Arcadia - włoskim producentem specjalistycznych rozwiązań magazynowych służących optymalizacji zarządzania zasobami w produkcji elektroniki. Arcadia, mająca siedzibę w Bottagny, w północnych Włoszech, projektuje i produkuje systemy upraszczające i zwiększające wydajność oraz efektywność procesów produkcyjnych przedsiębiorstw z branży SMT.

Renex został dystrybutorem Arcadii

Włoska firma tworzy obecnie światową sieć dystrybutorów swoich produktów i systemów, wchodząc we współpracę z wybranymi podmiotami specjalistycznymi, działającymi na rynku europejskim i południowoamerykańskim.

Do oferty Grupy Renex wchodzi między innymi system Archimede obejmujący specjalistyczne regały i wózki magazynowe do przechowywania komponentów SMT. Jego główną funkcją jest wsparcie pracowników produkcji w opracowywaniu list potrzebnych komponentów, określenie ich położenia w magazynie, ułatwienie ich pobrania i odłożenia nadmiaru po zakończeniu produkcji. Tym samym, rozwiązanie pozwala na skrócenie czasu potrzebnego na przygotowanie się do przezbrojenia urządzeń w toku produkcji.

źródło: Renex