Renex wyróżniony nagrodą Made in Poland 2021

| Gospodarka Aktualności

Grupa RENEX została odznaczona przez Polską Agencję Przedsiębiorczości nagrodą Made in Poland 2021. Nagroda została przyznana podczas tegorocznej - ósmej edycji Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się na początku października w Krakowie. Przyznając nagrodę Rada Programowa Kongresu doceniła istotny wpływ Grupy RENEX na kształt i rozwój przemysłu elektronicznego.

Renex wyróżniony nagrodą Made in Poland 2021

Polska Agencja Przedsiębiorczości jest wydawcą Forum Przedsiębiorczości i Biznes Plus - dodatku do Gazety Wyborczej oraz organizatorem Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości i ogólnopolskich konferencji branżowych. Instytucja wspiera perspektywiczne, tworzące kreatywne rozwiązania polskie marki i firmy.

Grupa RENEX kładzie szczególny nacisk na sferę doradczą i szkoleniową swojej działalności. Grupa stworzyła Centrum Technologiczno-Szkoleniowe Renex, w ramach którego funkcjonuje największe Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Yamaha. Poprzez te jednostki przeszkolono do tej pory ponad 30 tysięcy specjalistów w takich sferach, jak standardy produkcji i naprawy elektroniki, bezpieczeństwo ESD czy też programowanie i obsługa urządzeń oraz robotów produkcyjnych.

źródło: Renex

Zobacz również