Lyte - nowa seria zasilaczy Delta Electronics

| Automaticon 2016 Artykuły

Firma MPL Power Elektro istnieje na rynku ponad 10 lat. Przez lata swojej działalności stała się liderem rynku dystrybucji systemów zasilania w Polsce i w Europie Środkowej. Na swoim koncie firma ma wiele nagród i certyfikatów, między innymi Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, czy tegoroczną Nagrodę Targów Światło za serię zasilaczy LNE Delty Electronics. MPL Power Elektro proponuje klientom szeroki wybór zasilaczy impulsowych największego producenta zasilaczy przemysłowych na świecie - Delta Electronics.

Lyte - nowa seria zasilaczy Delta Electronics

Urządzenia zasilające marki Delta to bezkompromisowa wysoka jakość na rynku, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny.

W ofercie znajdują się standardowe zasilacze modułowe, zasilacze montowane na szynie DIN do zastosowań w automatyce domowej i przemysłowej oraz zasilacze open-frame, przeznaczone do zabudowania wewnątrz urządzenia. Warto dodać, że w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów firma MPL Power Elektro oferuje 5-letnią gwarancję na wszystkie modele tego producenta.

Nowość w ofercie

Fot. 1. Zasilacze na szynę DIN z rodziny Lyte mają dużą moc przy niewielkich wymiarach i zapewniają bardzo wysoką jakość

MPL Power Elektro jako autoryzowany przedstawicielem firmy Delta Electronics, od lat największego na świecie producenta zasilaczy, poszerza swoją bogatą ofertę profesjonalnych urządzeń zasilających o serię zasilaczy Lyte do montażu na szynie DIN. Seria ta jest skierowana do instalatorów szukających produktów w najlepszym stosunku jakości do ceny.

Pierwsze dwa modele o parametrach wyjścia 24 V/5 A (DRL-24V120W1AX) oraz 48 V/2,5 A (DRL-48V-120W1AX) mają szerokość jedynie 40 mm, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca w zabudowie. Seria Lyte może pracować w temperaturach -20 ~ +70°C, co pozwala na stosowanie ich w warunkach przemysłowych.

Stałoprądowe zabezpieczenie nadprądowe ma charakterystykę pozwalającą na pracę zasilacza zarówno z obciążeniami indukcyjnymi jak i pojemnościowymi. Płytka drukowana zasilaczy z tej serii jest zabezpieczona preparatem zwiększającym odporność na warunki zewnętrzne (kondensacja wilgoci, zapylenie). Jest też możliwość wyposażenia zasilacza w dodatkową sygnalizację przekaźnikową.

Informacje o innych modelach zasilaczy dostępnych w ofercie można znaleźć na stronach www.deltapsu.eu i www.mplpower.pl

MPL Power Elektro Sp. z o.o.
www.mplpower.pl