Czwartek, 18 kwietnia 2024

CWIEME Berlin - międzynarodowa konferencja i wystawa technologii nawijania elementów indukcyjnych

CWIEME to nie tylko wystawa - to wciągające doświadczenie, które napędza cały sektor produkcji sprzętu elektrycznego. Na targach CWIEME Berlin 2024 czeka ponad 25 godzin treści na scenach CWIEME Central i E-Mobility. Wydarzenie będzie miało miejsce w Berlinie, w dniach 14-16 maja 2024 r.

CWIEME Berlin - międzynarodowa konferencja i wystawa technologii nawijania elementów indukcyjnych

Nawiąż kontakt z ekspertami branżowymi, zyskaj cenne perspektywy i wyprzedź konkurencję, odkrywając najnowocześniejsze rozwiązania w sektorach uzwojenia cewek, transformatorów, generatorów, silników elektrycznych i elektromobilności. Nie przegap wyjątkowej okazji, by znaleźć się w czołówce innowacji i wiedzy specjalistycznej.

W ciągu trzech dni ponad 6000 doświadczonych inżynierów specjalizujących się w zaopatrzeniu, badaniach i rozwoju oraz zarządzaniu produkcją zgromadzi się, aby poznać i uzyskać produkty i usługi zróżnicowanej grupy ponad 600 dostawców oferujących szeroką gamę komponentów, materiałów i maszyn procesowych.

źródło: Messe Berlin

Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów
Dowiedz się więcej
Przejdź do kompendium

Polecane

Nowe produkty

Zobacz również