Kompleksowe rozwiązania EMC "pod klucz" z jednego źródła

| Technika

Firma ETS-Lindgren jest wiodącym producentem kompletnych systemów i komponentów do zastosowań EMC, mikrofalowych, RF, techniki bezprzewodowej i akustyki. Zainstalowano już ponad 10 000 komór pomiarowych i ekranowanych naszej produkcji na całym świecie.

Kompleksowe rozwiązania EMC "pod klucz" z jednego źródła

Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC)

Produkowane przez firmę komory bezodbiciowe, pomieszczenia i obudowy ekranowane są tak projektowane, by sprostać wszystkim wymaganiom w testach różnorodnych produktów: od małych, np. telefonów komórkowych, po kompletne samoloty. W ofercie komór znajdują się modele bezodbiciowe, GTEM, rewerberacyjne i ich mniejsze, przenośne odpowiedniki w każdej z wcześniej wymienionych wykonań.

Pośród najnowocześniejszej aparatury pomiarowej znajduje się unikatowa platforma oznaczona symbolem EMCenter™ gwarantująca, przy modułowej budowie, proste, centralne sterowanie całym system w testach/pomiarach RF. To rozwiązanie jest sercem większości systemów pomiarowych integrowanych przez firmę ETS-Lindgren. Pełną automatykę zapewnia innowacyjne oprogramowanie TILE!™.

Powszechnie znane komponenty z oferty ETS-Lindgren to anteny, stoły obrotowe, maszty antenowe, czujniki i mierniki pola elektromagnetycznego, filtry RF, EMP/HEMP, wraz z indywidualnymi zabezpieczeniami oraz absorbery RF i mikrofalowe, również najnowsze wykonanie elastyczne FlexSorb™, odporne na utratę czynnika pochłaniającego, czy uszkodzenia mechaniczne.

Technika bezprzewodowa (Wireless)

Nasze systemy pomiarowe do weryfikacji anten i elementów współpracujących w technice bezprzewodowej dostarczają inżynierom i jednostkom certyfikującym możliwość weryfikacji już gotowych i aktualnie tworzonych konstrukcji. ETSLindgren proponuje rozwiązania z obszaru RF/mikrofal dla pomiarów w polu bliskim, dalekim i przestrzeni kompaktowej w aplikacjach: RCS, HiL oraz testy funkcjonalne/efektywności dla bezprzewodowych technik: LTE czy MIMO.

ETS-Lindgren proponuje anteny w standardowym wykonaniu oraz uwzględniające indywidualne potrzeby Klienta. Rozwiązania "pod klucz" wspiera oprogramowanie EMQuest™, umożliwiające automatyczny pomiar 2D i 3D charakterystyk anten pasywnych oraz aktywnych urządzeń teletransmisyjnych.

Systemy do pomiarów anten produkowane przez firmę pozwalają dotknąć i zrozumieć to co niewidoczne, także dla najnowszych technik: LTE czy MIMO. Jako kompleksowy producent i integrator dostarczamy własne absorbery, pozycjonery i anteny, tak by system przekazywany klientowi był zawsze spójny.

O nas

Firma ETS-Lindgren z siedzibą główną w Cedar Park w Teksasie zatrudnia ponad 800 pracowników i ma swoje oddziały produkcyjno-projektowe w Północnej i Południowej Ameryce, Europie i Azji. Europejskie oddziały są zlokalizowane w Niemczech, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Wyłącznym właścicielem jest koncern ESCO Technologies, wiodący dostawca rozwiązań inżynierskich dla rosnących gałęzi przemysłu i rynków komercyjnych.

Grupa ESCO jest notowana na giełdzie w Nowym Jorku. Siedziba koncernu znajduje się w St. Louis, stan Missouri. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową: www.ets-lindgren.com, gdzie znajdują się bardziej szczegółowe informacje. W Polsce autoryzowanym przedstawicielem firmy ETS-Lindgren jest AM Technologies Polska Sp. z o.o.

AM Technologies Polska Sp. z o.o.
www.amt.pl

Zobacz również