Seminarium Arrow - Internet of Things

Firma Arrow Electronics Poland zaprasza na seminarium poświęcone szeroko rozumianemu Internet of Things (IoT).

Czołowi dostawcy Arrow - Intel, Microsoft, Atmel, Cypress, Texas Instruments, NXP, Freescale, Lattice, Microchip, Micron, ST Microelectronics, Silicon Labs - wezmą udział w towarzyszącej seminarium demonstracji najciekawszych produktów związanych z IoT. Swoje stoiska będą mieć także m.in. Infineon wspólnie z IR, Fairchild, Vishay, TE.

Seminarium prowadzone będzie trzema niezależnymi torami wykładowymi. W każdym z nich eksperci przedstawią najlepsze produkty do IoT dostarczane przez ich firmy. Ponadto każdy producent będzie demonstrował swoje produkty w laboratorium. Firma Arrow Electronics stwarza niezwykłą okazję do blizszego zapoznania się z najnowszą technologią IoT.

Posłuchaj
00:00

https://secure.effreg.com/r/e/9e93cf6a-76c3-47cc-a6a2-bb83000e1f5e/?0

Powiązane treści
Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT) i jego wpływ na projektowanie urządzeń
Zobacz więcej w kategorii: Technika
Optoelektronika
Technologia OLED - charakterystyka oraz przegląd zastosowań
Optoelektronika
Wyświetlacze OLED - nowe technologie
Elektromechanika
Czym jest antytampering i dlaczego warto go zrealizować
Komunikacja
Automatyka przemysłowa i budynkowa na dwóch przewodach
Optoelektronika
Wyświetlacze OLED w ofercie Unisystemu
Elektromechanika
Łączenie przewodów elektrycznych - przegląd dostępnych technologii zacisków
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Lipiec 2025
Magazyn
Czerwiec 2025
Targi zagraniczne
Elmässan Stockholm 2025

Komponenty indukcyjne

Podzespoły indukcyjne determinują osiągi urządzeń z zakresu konwersji mocy, a więc dążenie do minimalizacji strat energii, ułatwiają miniaturyzację urządzeń, a także zapewniają zgodność z wymaganiami norm w zakresie EMC. Stąd rozwój elektromobilności, systemów energii odnawialnej, elektroniki użytkowej sprzyja znacząco temu segmentowi rynku. Zapotrzebowanie na komponenty o wysokiej jakości i stabilności płynie ponadto z aplikacji IT, telekomunikacji, energoelektroniki i oczywiście sektorów specjalnych: wojska, lotnictwa. Pozytywnym zauważalnym zjawiskiem w branży jest powolny, ale stały wzrost zainteresowania klientów rodzimą produkcją pomimo wyższych cen niż produktów azjatyckich. Natomiast paradoksalnie negatywnym zjawiskiem jest fakt, że jakość produktów azjatyckich jest coraz lepsza i jeśli stereotyp "chińskiej bylejakości" przestanie być popularny, to rodzima produkcja będzie miała problem z utrzymaniem się na rynku bez znaczących inwestycji w automatyzację i nowe technologie wykonania, kontroli jakości i pomiarów.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów