Unidruk - jubileuszowe inwestycje

| Technika

Rok 2016 to dla firmy Unidruk okres jubileuszowy, w którym firma obchodzi 25-lecie swojego powstania. Nasza stabilna pozycja, na krajowym oraz zagranicznym rynku producentów obwodów drukowanych, to zasługa ciągłego dążenia do podnoszenia jakości naszych produktów. Posiadamy duży potencjał produkcyjny, co umożliwia wykonywanie zarówno niewielkich partii prototypowych, jak i produkcji seryjnej. Staramy się osiągać stuprocentową bezbłędność wykonania i zgodność z wymaganiami technicznymi klienta, ponieważ jakość produktu jest dla nas sprawą najważniejszą. Dbamy także o estetykę produktu, która ma coraz większe znaczenie dla naszych odbiorców.

Unidruk - jubileuszowe inwestycje

Nieustannie dążymy do spełnienia rosnących wymagań naszych klientów, dlatego też stale rozwijamy nasz park maszynowy. Jesienią 2013 roku zakończyliśmy budowę nowego skrzydła budynku, w którym znajduje się nowa linia metalizacji i nowa linia do nakładania powłok z metali szlachetnych - takich jak złoto i pallad. Pokrycie palladem to nowość na naszym rynku i wyrażamy nadzieję, że spotka się ona z dużym zainteresowaniem klientów, dla których najważniejsza jest wytrzymałość płytek oraz łatwość lutowania. Pod koniec 2015 roku zakończyliśmy następną rozbudowę budynku firmy i oddaliśmy do użytku nowe pomieszczenia produkcyjne, w których rozmieszczone są nowo zakupione maszyny.

Dynamiczny rozwój naszej firmy nie byłby możliwy bez dofinansowania przez Unię Europejską. Pozyskane środki umożliwiły nam zakup wielu nowoczesnych urządzeń, takich jak wiertarka CNC oraz linie metalizacji i pokrycia metalami szlachetnymi. Niedawno wprowadziliśmy nowy system bazowania klisz oparty na precyzyjnym urządzeniu do bazowania, profesjonalnym fotoploterze oraz nowych naświetlarkach. Pozwoliło nam to na wykonywanie obwodów o większym upakowaniu ścieżek i większej dokładności.

W 2015 r. zakupiliśmy nowoczesne maszyny: szczotkarkę firmy Pola & Massa, automatyczny laminator 1600-G firmy Dynachem oraz bardzo szybki i precyzyjny tester optyczny (AOI) Orion firmy Camtek, który wesprze dwa posiadane dotychczas testery: Loc8-EVO3 firmy Gardien oraz Speedy 588 firmy Mania Technology.

Nasz park maszynowy w połączeniu ze świetnie zgraną i doświadczoną kadrą pozwalają na produkcję obwodów najwyższej jakości, które śmiało mogą konkurować z wyrobami krajowych oraz zagranicznych producentów. Świadczy o tym chociażby zaufanie naszych dotychczasowych klientów, a także rosnąca baza nowych kontrahentów, którzy coraz częściej wybierają jakość gwarantowaną przez Unidruk przy rozsądnych kosztach.

Oferujemy wyroby wykonane przy użyciu wyłącznie najlepszej jakości materiałów sprowadzanych z obszaru UE, dostarczanych przez renomowane firmy, m.in.: Atotech, Grilex, Elektra. Współpracujemy z dwiema zaufanymi firmami, które zapewniają naszym klientom dogodne warunki realizacji zamówień na montaż elementów SMD i przewlekanych.

Nie zapominamy o innych aspektach związanych z naszą działalnością, a w szczególności o trosce o nasze środowisko. We wrześniu 2013 roku wprowadziliśmy system zarządzania środowiskowego zgodnego z normą PN-EN ISO 14001:2005. Od 2010 roku posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania ISO w zakresie sprzedaży płytek obwodów drukowanych spełniających wymagania normy PN-EN ISO 9001:2009. Na każdym etapie produkcji dbamy o czystość i sterylność w celu zapewnienia niezawodności produkowanych obwodów oraz zachowania ich wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, korozję. Nie spoczywamy na laurach w zakresie rozwoju produkcji, dlatego ciągle szukamy nowych możliwości, które uczynią naszą produkcję jeszcze lepszą i wydajniejszą. Planujemy również zakup nowych technologii - wszystko w trosce o zadowolenie naszych klientów.

Unidruk S.C. Jacek Stencel, Paweł Stencel
www.unidruk.pl

Zobacz również

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie