Incap zapewni dostawy ulicznego oświetlenia słonecznego Naps Systems

Incap zawarł umowę na dostawy ulicznego oświetlenia słonecznego i mniejszych lamp słonecznych dla firmy Naps Systems, dostawcy solarnych systemów oświetleniowych. Incap wyprodukuje kompletne lampy w estońskich zakładach w Kurressaari, gdzie będą one również wyposażane w baterie słoneczne wytwarzane w estońskiej fabryce Naps Systems.

Posłuchaj
00:00

Początek dostaw Incap zaplanował na marzec br. Produkty te Naps Systems wprowadził do obrotu na całym świecie poprzez własną sieć sprzedaży.

Marcin Tronowicz

Powiązane treści
Produkcja diod LED wysokiej jasności przekroczy w tym roku 12,7 mld dolarów
Targi Światło 2013 zdominowane przez technologie LED-owe
26% spadek przychodów fińskiego producenta Incap
Pierwsze trzy kwartały br. gorsze dla Incap
Incap zamierza wprowadzić czasowe zwolnienia
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie
Centra danych potrzebują energii - rynek zasilaczy dla centrów w mocnym trendzie wzrostowym
Aktualności
Nowy oddział Würth Elektronik w Republice Południowej Afryki
Komponenty
Sprzęt dla półprzewodników bije rekordy – AI i nowe technologie napędzają globalny rynek do 138 mld USD!
Zasilanie
Trina Storage i Stiemo zbudują w krajach bałtyckich sieć potężnych magazynów energii
Projektowanie i badania
Dania chce mieć najpotężniejszy na świecie komputer kwantowy
Elektromechanika
Dold wzmacnia międzynarodową obecność - tworzy nowy oddział sprzedaży w Polsce
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Lipiec 2025
Magazyn
Czerwiec 2025
Targi zagraniczne
Elmässan Stockholm 2025

Komponenty indukcyjne

Podzespoły indukcyjne determinują osiągi urządzeń z zakresu konwersji mocy, a więc dążenie do minimalizacji strat energii, ułatwiają miniaturyzację urządzeń, a także zapewniają zgodność z wymaganiami norm w zakresie EMC. Stąd rozwój elektromobilności, systemów energii odnawialnej, elektroniki użytkowej sprzyja znacząco temu segmentowi rynku. Zapotrzebowanie na komponenty o wysokiej jakości i stabilności płynie ponadto z aplikacji IT, telekomunikacji, energoelektroniki i oczywiście sektorów specjalnych: wojska, lotnictwa. Pozytywnym zauważalnym zjawiskiem w branży jest powolny, ale stały wzrost zainteresowania klientów rodzimą produkcją pomimo wyższych cen niż produktów azjatyckich. Natomiast paradoksalnie negatywnym zjawiskiem jest fakt, że jakość produktów azjatyckich jest coraz lepsza i jeśli stereotyp "chińskiej bylejakości" przestanie być popularny, to rodzima produkcja będzie miała problem z utrzymaniem się na rynku bez znaczących inwestycji w automatyzację i nowe technologie wykonania, kontroli jakości i pomiarów.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów