Samsung Display zawarł długoterminową umowę z Universal Display Corporation

Firma Universal Display Corporation, produkująca energooszczędne wyświetlacze oraz oświetlenie wykorzystujące technologię i materiały UniversalPHOLED, ogłosiła podpisanie długoterminowych umów na dostawę materiałów i licencji OLED dla spółki Samsung Display, światowego lidera w produkcji wyświetlaczy. Umowy mają obowiązywać do 31 grudnia 2022 r. i mogą zostać przedłużone na dodatkowy dwuletni okres. Warunki finansowe umów nie zostały ujawnione.

Posłuchaj
00:00

Zawarte umowy dowodzą, że Universal Display będzie nadal dostarczać swoje fosforescencyjne materiały i technologię UniversalPHOLED do wykorzystania przy produkcji wyświetlaczy OLED Samsunga.

źródło: Universal Display Corporation

Powiązane treści
Pamięci napędzają dobre wyniki Samsunga
Samsung ogranicza potencjał produkcyjny LCD TV
Zapotrzebowanie na elastyczne panele AMOLED przekracza możliwości produkcyjne
Produkcja elastycznych wyświetlaczy AMOLED będzie do 2020 roku rosnąć o 91% rocznie
Sharp planuje budowę linii produkcyjnych dużych paneli OLED
Google deklaruje zainwestowanie 880 mln dolarów w wyświetlacze OLED LG
Czy przemysł motoryzacyjny wykorzysta technologię OLED?
Dobre perspektywy wzrostu sprzedaży dla giętkich ekranów OLED
Samsung raportuje rekordowe zyski z produkcji chipów
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Przez sztuczną inteligencję silnie rośnie skala cyberataków w chmurze
Komponenty
Dell i NVIDIA fundamentem największej fabryki AI w Indiach: 4000 GPU Blackwell dla NxtGen
Produkcja elektroniki
Yamaha Robotics stawia na półprzewodniki. Nowa struktura wzmocni obsługę procesów back-end w Europie
Projektowanie i badania
Mitsubishi Electric i MHI inwestują w następcę modułu ISS. Nowa era komercjalizacji orbity LEO
Produkcja elektroniki
Afrykańskie minerały w centrum uwagi
PCB
Standard oHFM: Nowe perspektywy dla modułów FPGA w systemach embedded
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Styczeń 2026
Magazyn
Grudzień 2025
Magazyn
Listopad 2025

Kiedy projekt elektroniki jest „wystarczająco dobry”, a kiedy staje się ryzykiem biznesowym

W projektowaniu elektroniki bardzo łatwo wpaść w pułapkę myślenia: „działa, więc jest OK”. Układ się uruchamia, firmware odpowiada, prototyp przechodzi testy na biurku. I na tym etapie wiele zespołów uznaje projekt za „wystarczająco dobry”. O decyzjach „good enough”, presji czasu i momentach, w których inżynieria zaczyna generować straty.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów