Microsoft i Oracle ogłaszają współpracę

| Gospodarka Aktualności

Microsoft i Oracle łączą swoje chmury. Partnerstwo pozwoli na wykorzystywanie zasobów obu chmur jednocześnie oraz umożliwi klientom migrację i uruchamianie korporacyjnych aplikacji o znaczeniu krytycznym na platformach Microsoft Azure i Oracle Cloud. Przedsiębiorstwa mogą teraz łączyć usługi Azure, takie jak Analytics i sztuczna inteligencja, z usługami Oracle Cloud, takimi jak Autonomous Database.

Microsoft i Oracle ogłaszają współpracę

Azure i Oracle Cloud działają na zasadzie współdziałania sieci i tożsamości. Dzięki temu rozwiązaniu ​​migracje typu lift-and-better będą bezproblemowe. Partnerstwo zapewnia również bezpośrednią, szybką i niezawodną łączność sieciową między chmurami, a jednocześnie gwarantuje najwyższej klasy obsługę klienta i wsparcie, jakiego przedsiębiorstwa oczekują od obu firm.

Oprócz zapewnienia klientom kompatybilności usług platformy Oracle Cloud i Microsoft Azure, będzie także możliwość tworzenia innowacyjnych scenariuszy oraz uruchamiania pakietu oprogramowania Oracle E-Business Suite i Oracle JD Edwards na platformie Azure.

źródło: DigiTimes

Zobacz również