Koniec Internetu 3G, cyberbezpieczeństwo i przemysł 4.0

Już w 2023 roku Internet 3G zacznie odchodzić w przeszłość. Wymusi to nie tylko konieczność przejścia na komunikację 4G/5G, ale wprowadzi nowe zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem. Jednocześnie pozwoli na skuteczniejsze wykorzystanie najnowszych technologii AI, systemów wizyjnych, Deep Learning i Machine Vision.

Posłuchaj
00:00

Przygotuj się do tej rewolucji, budując wiedzę już teraz pod okiem najlepszych ekspertów. Zminimalizuj zagrożenia i wykorzystaj nadchodzące szanse!

W październiku, w 5 miastach Polski odbędzie się seria seminariów, podczas których: 

  • Pomożemy wybrać najlepszą alternatywę wobec kończącej swoje życie sieci 3G – wybór jest duży, a decyzja zostanie z Tobą na lata; warto podjąć ją na podstawie eksperckiej wiedzy.
  • Pokażemy jak można zwiększyć swoje zyski, wykorzystując najnowsze technologie (AI, systemy wizyjne, Deep Learning i Machine Learning) napędzane Internetem 4G lub 5G.
  • Zaprezentujemy najnowocześniejsze rozwiązania oparte na robotach współpracujących, napędzanych przez mechanizmy sztucznej inteligencji i wspomaganych przez systemy wizji maszynowej.
  • Opowiemy o zagrożeniach związanych z cyberbezpieczeństwem, na które trzeba być przygotowanym w związku z tymi zmianami.
 
Te cztery filary wiedzy będą niezbędne, by móc skutecznie rozwijać swoją działalność w epoce, w której komunikacja 3G definitywnie się zakończy.
 
Terminy i miejsca spotkań:
  • Katowice - 4.10.2022;
  • Poznań - 6.10.2022;
  • Gdańsk - 11.10.2022;
  • Kraków - 25.10.2022;
  • Wrocław - 27.10.2022.

Więcej informacji i rezerwacja miejsca.

Źródło: Elmark Automatyka

Powiązane treści
Komisja Europejska aktualizuje normy dotyczące dyrektywy ATEX
Elmark Automatyka przekształcił się w spółkę akcyjną
Internet Rzeczy w erze post-2G/3G
W Warszawie powstanie Centrum Innowacji i Cyberbezpieczeństwa
Bezpieczeństwo biznesowe: chmura czy "zero chmur"?
Do 2030 roku Stany Zjednoczone wydadzą 42 mld dolarów na powszechny dostęp do internetu
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie
Trina Storage i Stiemo zbudują w krajach bałtyckich sieć potężnych magazynów energii
Projektowanie i badania
Dania chce mieć najpotężniejszy na świecie komputer kwantowy
Elektromechanika
Dold wzmacnia międzynarodową obecność - tworzy nowy oddział sprzedaży w Polsce
Projektowanie i badania
Tranzystory diamentowe odmienią elektronikę dużej mocy
Zasilanie
Nowy standard ładowania EV: EVerged i AMPECO połączą siły, by stworzyć sieć 5000 punktów w 2 lata
Aktualności
Portugalia potęgą w zakresie centrów danych?
Zobacz więcej z tagiem: Aktualności
Gospodarka
Portugalia potęgą w zakresie centrów danych?
Gospodarka
Globalny rynek smartfonów stoi w obliczu stagnacji
Gospodarka
Weller Tools świętuje 80 lat innowacji

Komponenty indukcyjne

Podzespoły indukcyjne determinują osiągi urządzeń z zakresu konwersji mocy, a więc dążenie do minimalizacji strat energii, ułatwiają miniaturyzację urządzeń, a także zapewniają zgodność z wymaganiami norm w zakresie EMC. Stąd rozwój elektromobilności, systemów energii odnawialnej, elektroniki użytkowej sprzyja znacząco temu segmentowi rynku. Zapotrzebowanie na komponenty o wysokiej jakości i stabilności płynie ponadto z aplikacji IT, telekomunikacji, energoelektroniki i oczywiście sektorów specjalnych: wojska, lotnictwa. Pozytywnym zauważalnym zjawiskiem w branży jest powolny, ale stały wzrost zainteresowania klientów rodzimą produkcją pomimo wyższych cen niż produktów azjatyckich. Natomiast paradoksalnie negatywnym zjawiskiem jest fakt, że jakość produktów azjatyckich jest coraz lepsza i jeśli stereotyp "chińskiej bylejakości" przestanie być popularny, to rodzima produkcja będzie miała problem z utrzymaniem się na rynku bez znaczących inwestycji w automatyzację i nowe technologie wykonania, kontroli jakości i pomiarów.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów