Kompania Elektroniczna - firma z dużym doświadczeniem rynkowym w branży EMS

| Automaticon 2019 Komponenty

Firma bazuje na sprawdzonym modelu działalności EMS, oferując klientom kontraktową produkcję modułów elektronicznych poprzez produkcję płytek obwodów drukowanych, usługi montażu elementów (SMD i THT) i szeroką ofertę magazynową podzespołów.

Kompania Elektroniczna - firma z dużym doświadczeniem rynkowym w branży EMS

Nasze biuro R&D, wspomagane współpracą z zewnętrznym biurem inżynierskim, daje naszym klientom pewność, że zlecenie trafia w dobre ręce, począwszy od fazy projektu, na teście ECU kończąc. Specjalizujemy się w produkcji średnio- i wielkoseryjnej, nie zaniedbując jednocześnie wykonań prototypowych. Obsługujemy zarówno szeroko pojęty segment rynku elektronicznego, jak i szereg branż nieelektronicznych - jak meblarska, medyczna, oświetleniowa, AGD, reklama, itp.

Nasz wysiłek kierowany jest na pozyskiwanie zleceń, które wywędrowały na Daleki Wschód, ale dzisiaj mogą być w sposób konkurencyjny realizowane w kraju.

Produkcja

Proces montażu podzespołów odbywa się w nowoczesnej hali produkcyjnej o bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze minimalizującej koszty wytwarzania wyrobów. Dzięki wydajnym i precyzyjnym automatom do układania elementów SMT jesteśmy w stanie zmontować dużą liczbę płytek elektronicznych w krótkim terminie.

Obsługa klienta

Polityka cenowa, gwarancja jakości obsługi i jakości produktu, łatwość i szybkość w komunikacji powodują, że grono klientów stale rośnie. Spełniamy ich oczekiwania zapewniając możliwość realizacji szybkiej i elastycznej produkcji, przy zachowaniu wysokiej jakości i niskiej ceny.

Zapewniamy stany magazynowe komponentów dla obsługiwanych kontraktów, uwalniając kontrahentów od problemów logistycznych, utrzymywania zapasów i kosztów magazynowania. Sprowadzamy elementy elektroniczne bezpośrednio od producentów, realizując tzw. importy celowe pod projekt.

Projektowanie

Korzystamy z najnowszych technologii i doświadczonych projektantów, którzy są na bieżąco z nowinkami technologicznymi, dzięki czemu nasze opracowania spełniają wszystkie wymagania. Projektując urządzenia elektroniczne, skupiamy się nie tylko na wysokiej jakości, ale również na jak najniższych kosztach produkcji.

Zakres naszych usług obejmuje: opracowanie schematu elektrycznego układu, zaprojektowanie obwodu drukowanego, wykonanie oprogramowania firmware MCU, pomiary konstrukcyjne parametrów elektronicznych, zaprojektowanie i wykonanie testerów funkcjonalnych oraz walidację prowadzonych projektów. Dzięki nieustannemu dążeniu do sprostania coraz wyższym wymaganiom jakościowym i technologicznym stawianym przez odbiorców usług EMS mamy znaczącą pozycję na rynku elektronicznym w Polsce i w Europie.

Kompania Elektroniczna

Zobacz również