Rutronik i Osram rozszerzają umowę dystrybucyjną na rynek północnoamerykański

| Gospodarka Aktualności

Rutronik Inc., światowy dostawca komponentów elektronicznych, półprzewodników oraz produktów i rozwiązań przeznaczonych dla Internetu Rzeczy i systemów wbudowanych, rozszerzył na Amerykę Północną swoją umowę franczyzową z firmą Osram Opto Semiconductors, światowym liderem w dziedzinie optoelektroniki wykorzystywanej w systemach oświetlenia i wizualizacji oraz w technologiach detekcyjnych. Umowa obowiązuje od 1 października 2018 roku.

Rutronik i Osram rozszerzają umowę dystrybucyjną na rynek północnoamerykański

Produkty firmy Osram są już dostępne za pośrednictwem platformy e-commerce - Rutronik24. Osram dysponuje bogatą ofertą diod LED w zakresie niskiej, średniej, dużej i ultrawysokiej mocy, które wykorzystywane są w oświetleniu ogólnym, samochodowym i konsumenckim, a także w aplikacjach przemysłowych, takich jak promienniki podczerwieni, lasery i czujniki optyczne.

Dodanie regionu północnoamerykańskiego oznacza stworzenie globalnej umowy franczyzowej pomiędzy obiema firmami. Rutronik jest już jednym z najważniejszych dystrybutorów Osram Opto Semiconductors na rynku EMEA oraz na rynku azjatyckim.

źródło: Rutronik