Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Kingston współpracuje z NXP w zakresie procesorów aplikacyjnych

| Gospodarka Mikrokontrolery i IoT

Firma Kingston Technology ogłosiła, że ​​współpracuje z NXP Semiconductors w zakresie nowych procesorów aplikacyjnych i.MX 8M Plus. Zamawiane przez producentów zestawy do weryfikacji technicznej NXP z chipsetem i.MX 8M Plus będą wyposażone w pamięci eMMC firmy Kingston.

Kingston współpracuje z NXP w zakresie procesorów aplikacyjnych

Stwierdzono, że stwarza to dobrą okazję do rozszerzenia relacji z NXP, a także dalszego oferowania nowych układów pamięci wbudowanej firmy Kingston innym producentom sprzętu IoT. Pamięci firmy Kingston zostały również wykorzystane w płytach głównych NXP z serii i.MX 6 i i.MX 7 poprzedniej generacji.

Kingston rozpoczął działalność w zakresie pamięci wbudowanych w 2010 roku w związku z rosnącym wówczas trendem wprowadzania na rynek nowych modeli smartfonów, tabletów i wczesnych rozwiązań IoT. Rozwiązania firmy można znaleźć w zastosowaniach przemysłowych, takich jak aplikacje do śledzenia floty pojazdów i sprzęt telekomunikacyjny współpracujący z siecią 5G, a także w wielu konsumenckich urządzeniach, w tym w głośnikach Bluetooth, robotach sprzątających i elektronice do noszenia.

źródło: Electronicsb2b

Zobacz również

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie