Apple zaprezentował nowe produkty

30 października podczas konferencji w Nowym Jorku firma Apple zaprezentowała nowe iPady Pro, które zostały całkowicie przeprojektowane i wyposażone w najnowsze technologie firmy, takie jak wyświetlacz Liquid Retina, Face ID i czip A12X Bionic. W obudowie znalazł się również port USB-C zamiast portu Lightning.

Posłuchaj
00:00

Według Tima Cooka Apple iPady to nie tylko najpopularniejsze tablety na świecie, ale także najlepiej sprzedające się komputery przenośne - dlatego jako rozszerzenia zostały zaprezentowane nowy Apple Pencil i klawiatura Smart Keyboard Folio.

Podczas konferencji pokazano również nowe MacBooki Air oraz komputery Mac mini.

Powiązane treści
W 2019 roku TSMC będzie jedynym dostawcą chipów Apple A13
Foxconn będzie w Indiach montował topowe iPhone'y
Nowy procesor Apple A13 będzie miał dwa typy rdzeni
Apple przejmuje część firmy Dialog Semiconductor
Apple rezygnuje z budowy w Danii drugiego centrum przetwarzania danych
iPhone XR nie sprzeda się tak dobrze, jak wcześniej szacowano
Apple kupuje start-up tworzący soczewki do okularów AR
Chiny blokują import iPhone'ów
Kapitalizacja rynkowa Apple przekroczyła bilion dolarów
Apple redukuje produkcję iPhone'ów o 20%
Samsung zapłaci firmie Apple 539 mln dolarów za naruszenie patentów
Apple chce pozyskać 7 miliardów dolarów, emitując obligacje
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Pomiary
Infineon finalizuje przejęcie portfolio sensorów od ams OSRAM
Elektromechanika
Szara strefa niszczy rynek recyklingu w Europie
Projektowanie i badania
Technologia w służbie człowiekowi - sukces 2. sezonu podcastu "Top Tech Voices" firmy Farnell
Projektowanie i badania
Arrow Electronics uruchamia globalne centra doświadczeń, aby przyspieszyć wdrażanie sztucznej inteligencji i chmury obliczeniowej
Projektowanie i badania
Element14 Community zaprasza inżynierów na cykl bezpłatnych webinariów technicznych
Komponenty
Samsung, SK hynix i Micron pozwane w USA w sprawie domniemanego ograniczania podaży DRAM
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Automatyczny import
Monitoring stanu łopat turbin wiatrowych: system BLADEcontrol w praktyce
Automatyczny import
Certyfikowane urządzenia Moxa: fundament cyberbezpieczeństwa w sieciach OT
Automatyczny import
Precyzyjna automatyzacja wymiany palet: Moduły NSA plus i ich następcy

Mikrokontrolery PIC32CM PL10 - wydajność 32-bitowego rdzenia Arm Cortex-M0+ i odporność na zakłócenia w projektach 5 V

Firma Microchip Technology prezentuje nową rodzinę mikrokontrolerów (MCU) PIC32CM PL10, która wprowadza wydajność 32-bitowych rdzeni Arm® Cortex®-M0+ do systemów zasilanych napięciem 5 V. Dzięki zgodności wyprowadzeń z 8-bitowymi rodzinami układów AVR® Dx, nowa seria stanowi doskonałą propozycję dla inżynierów poszukujących łatwej ścieżki migracji z architektury 8-bitowej na 32-bitową, pozbawionej konieczności poważnego przebudowywania układów zasilania na płycie czy uczenia się od nowa obsługi układów peryferyjnych.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów